Oyna-kazan oyunu Outer Ring, Mart’taki IDO öncesinde 5 demo yayınladı

Outer Ring sponsorluğunda

Gelecek vadeden oyna-kazan oyunu Outer Ring, teknoloji demosunu dünyaya sunma konusunda son derece heyecanlı. Oyuncular, Mart ayının başlarında yapılması planlanan Outer Ring IDO’su öncesinde oyuna ve teknolojisine erişebilecekler.

Outer Ring ekibi, bu hafta beş teknoloji demosuyla teknolojilerini sergilemekten memnuniyet duyuyor. Her demo, oyuncuların Outer Ring metaverse‘ünde bulunan birçok oyun modunu keşfetmesine izin verecek farklı bir temaya sahip olacak.

Teknoloji demosunun piyasaya sürülüyor olması, merakla beklenen Outer Ring oyunu için önemli bir kilometre taşı. Teknoloji demosu, ne Beta ne de Alfa demosu olmasa da prototip, oyunculara oyunda neler olacağı konusunda fikir verecek. Elbette bu tamamlanmış bir sürüm olmayacak fakat Outer Ring’in potansiyel uygulamalarını gösterecek ve oyunu bekleyen birçok olasılığa ışık tutacak. Dahası, bugün pazarda oyunlar için iki kritik yön olan, performans ve grafikler de görülmüş olacak.

İlgilenen kullanıcılar, Outer Ring Discord sunucusundan farklı demoları indirebilirler. Tüm linkler, 6 Şubat’a kadar erişilebilir olacak, sonrasında kaldırılacak. Bununla birlikte oyuncular, yazılımı bilgisayarlarına indirdikten sonra teknoloji demosunu diledikleri kadar oynamaya devam edebilirler. Demolar, şimdiye kadar 1700’den fazla indirildi ve bu da Outer Ring’e güçlü bir ilgi olduğunu gözler önüne seriyor.

Outer Ring ekibi, yayınlanan demoları kaçıranlar için önümüzdeki günlerde daha fazla demoyu piyasaya sürecek.

Öte yandan bu demoları token satışının olacağı IDO’dan önce piyasaya sürmeleri, ekibin projelerine olan inançlarını ortaya koyuyor. Ayrıca, geliştiriciler ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sağlama konusunda kararlıyken token satışı öncesinde perde arkasında ne kadar iş yapıldığını da kanıtlıyor.

Outer Ring, çift token’lı bir yapıya sahip freemium modelini kullanır. Exocredit’ler, oyunu kripto para dünyasına bağlarken Galactic Quadrant’lar etkileşimi kolaylaştırır. İki para birimi de alım satım, oyun içindeki hedefleri tamamlama, item satışı ve işçilik yoluyla kazanılabilir. Ek olarak freemium modeli oyunculara herhangi bir fee ödemeden oyuna erişmelerine imkan verir.

Outer Ring ekibi, aralarında DEXTools, Leit Motiv, Yellow Blocks, Metabrands’in de olduğu çeşitli partnerlerden 6 milyon dolar yatırım aldı. Dahası ekibin oyun içi mağazalar, merkeziyetsiz borsa fırsatları, oyun içi reklam alanları, ürün satışı ve daha fazlasını geliştirmek için sayısız yüksek profilli ortaklıkları da var.

Outer Ring hakkında

Outer Ring’e girin ve gerçek ekonomiyi heyecan verici bir evrenle birleştiren yeni oyna-kazan konseptini keşfedin. Oyun içi videoları izleyin ve gelecekte neler olacağını görün. Outer Ring’in inşasına yatırım yapmak istiyorsanız bu linki takip edebilir ve projeyi ilk keşfedenlerden biri olabilirsiniz. Outer Ring‘e şimdi katılın!

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl