Oyun başlasın: Seedify V2’nin evrimi ile tanışın!

Seedify sponsorluğunda

Seedify, yenilikçi ekiplere ve proje geliştiricilerine; finansmana erişime, topluluk ve ortaklık kurmaya, oyun ve blockchainin geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için tam destek sağlayan, blockchain oyunları odaklı bir kuluçka ve launchpad ekosistemidir.

19 Temmuz’da Seedify, yeni versiyonun ilk büyük adımını duyurdu. Seedify, ilk blockchain oyunları odaklı kuluçka ve launchpad platformu olmak için bir çıkışa hazırlanıyor.

Seedify, 1 Ağustos’ta resmi marka değişikliğinin başlamasından bu yana geçen iki buçuk ayda, önemli bir büyüme ve başarı elde etti. Seedify, ekibini büyütüp 25’ten fazla çalışana ulaştı, önemli sektör ortaklıkları kurdu ve sayısız başarılı IGO’ya (ilk oyun teklifleri) ev sahipliği yaptı, SFUND sahipleri için değerler ve büyük finansal getiriler yarattı.

Seedify Launchpad’de çıkış yapan projelerden bazıları; Bloktopia, Monsters Clan, Continuum World, Defina.Finance ve aynı zamanda Seedify platformunda kuluçka desteği sağlanan ilk oyun olan Cryptoblades Kingdoms.

Seedify ekibi ayrıca pazarlama girişimlerini hızlandırdı, marka bilinirliğini arttırırken aynı zamanda Seedify markasını, yeni blockchain oyun projeleri için güç ve güvenilirlik simgesi haline getirdi.

Beceri, sıkı çalışma, cesur hamleler ve güçlü topluluk desteği sayesinde Seedify, büyüyen ve karlı bir platform haline geldi. Bu gelişme, yatırımların Seedify platformunu genişletmesine ve daha devrim niteliğinde ürünler oluşturmak için fon ayırmasına, yeni oyun projeleri ve SFUND token sahipleri için daha fazla fırsat sağlamasına olanak tanıdı.

Bu da bizi, yeni oyun projeleri ve SFUND token sahipleri için daha büyük yenilikler ve fırsatlar sağlayacak olan Seedify V2’nin tanıtımına getiriyor.

Seedify V2

Yeni versiyonun bir sonraki aşamasında Seedify’dan neler beklenebileceğine dair ana konulara ayrıntılı bakalım; Seedify V2.

Beş Ana Sütun

Seedify V2, büyüyen ekosisteminin önemli evrimsel parçalarını vurgulayan beş ana unsuru ve ürün eklemelerini içeriyor.

Seedify Oyun Stüdyoları:

Seedify Oyun Stüdyoları, ilk lansmanında çeşitli yeteneklere sahip 20’den fazla kişiyi istihdam edecek. Bu lansman; sanat yönetmenleri, oyun tasarımcıları, karakter tasarımcıları, çevre tasarımcıları, FX sanatçıları, play-to-earn (oynadıkça kazan) modeli tasarımcıları, animatörler, illüstratörler, dış kaynak yöneticileri, oyun içi ekonomistler ve oyun geliştiricileri gibi birçok alandan kişileri içerecek.

Seedify Oyun Stüdyoları ile amaç, Seedify platformu aracılığıyla launch edilen oyunların kalite seviyesini büyük ölçüde arttırmak ve tüm blockchain oyun alanı boyunca proje kalitesi için çıtayı yükseltmek olacaktır.

Seedify Oyun NFT’leri Launchpad’i:

Araziler, kartlar, benzersiz ürünler vb. gibi oyun içi öğelerin halka NFT arzları, oyunculara benzersiz oyun içi NFT varlıklarına erken erişim sağlarken, projeler için harika fon toplama fırsatlarıdır.

Oyun içi NFT lansmanları yapmak isteyen yeni blockchain oyunlarının artan talebi ve Seedify’da barındırılan farklı NFT satışları yapan oyunların yanı sıra, bu alanda yetkin olma ihtiyacı da arttı. Bu önemli ürün ayrıca SFUND token’ları için ek bir yardımcı program oluşturacaktır.

Seedify Oyun NFT’leri Launchpad’i, bir süredir geliştirme aşamasında. Kullanılabilirlik, kullanıcı arayüzü ve özelliklerle ilgili iyileştirmeler için topluluk test dönemleri; ürün, sunum aşamasına geldiğinde duyurulacaktır.

Seedify Kullanılabilir NFT Seti:

Bilindiği gibi, NFT’ler hızla ana akım haline geliyor. Seedify’ın birçok oyunla bağlantısı olduğundan, Seedify NFT Seti etrafında birçok ilginç özellik oluşturmak için benzersiz fırsatlar bulunuyor.

Bu heyecan verici özellikler, Seedify markası, ekosistemi, projeleri ve ürünleri ile bağlantı kurarak en başından itibaren gerçek değer önerileri sağlayacaktır.

Bu NFT seti ile Seedify, hem tasarım hem de kullanılabilirlik açısından olağanüstü bir şey yaratmayı ve onu gelecek daha birçok heyecan verici şey için bir geçit olarak kullanmayı planlıyor.

NFT araçları, minting, görsel tarz, hikaye, nadirlikler ve ne anlama gelecekleri gelecekte açıklanacak.

Seedify Ürün Güncellemeleri:

Seedify ayrıca diğer çeşitli ürünlere de odaklanmıştır. Bazıları kullanıcı deneyimini geliştirmek için, bazıları da Seedify topluluğunda sıkça talep edilen modüller ve akıllı sözleşmeler olmak üzere ürün güncellenmesine devam edilmektedir.

Seedify web sitesi, blockchain oyunlarıyla ilgili bir temaya büründü ve diğer birkaç beklenen ürünün piyasaya sürülmesi de yakın.

Seedify’ın kilitli stake etme ve yield farming modülleri tamamlandı, topluluk tarafından test edildi ve ikiden fazla denetimin tamamlanmasıyla 25 Ekim’de piyasaya sürülecek. Token talep sistemi de BSC, ETH ve Polygon entegrasyonları ile çalışıyor ayrıca Avalanche da yakında tamamlanmak üzere. Solana entegrasyonu da odaklanılan bir diğer nokta.

Kullanıcılar için gelecek olan bir diğer özellik ise web sitesinde, katılımcıların KYC durumlarını, sonraki token taleplerini, farming ve stake etmedeki mevcut SFUND’ları ve Seedify Launchpad kullanırken harika bir deneyim sağlamak için gereken tüm bilgileri görebilecekleri bir profil bölümünün bulunacak olmasıdır. 

Bir topluluk test grubu oluşturuldu, böylece piyasaya sürülen tüm ürünler, onları kullanacak kişiler tarafından iyi bir şekilde test edildi.

Seedify Sosyal:

Seedify, sosyal varlığını güçlendirmek için çalışacak, daha cesur ve daha yaratıcı olarak kendini bir sonraki seviyeye taşıyacak. Bu konu hakkında daha fazla bilgi ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır!

Seedify’ın büyüdüğü ve yerinde sayma planı olmadığı çok açık bir şekilde görülebiliyor.

Seedify Oyun Stüdyosu, Seedify Oyun NFT’leri Launchpad’i, Seedify NFT seti, diğer önemli V2 ürünleri ve entegrasyonları ile Seedify’ın amacı, Seedify aracılığıyla launch edilen her proje ve her SFUND token sahibi için yaratılan etkiyi ve değeri arttırarak, daha fazla şaşırtmak, yaratmak ve başarmaktır.

OYUN BAŞLASIN!

Seedify hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin:

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl