PANDORA, trader’lara kazandırmaya devam ediyor: 3 günde 10 katını aldı!

Sadece 1 hafta önce fiyatı 600 dolar olan ve 30 bin dolara kadar yükselen Pandora, kendisine zamanında yatırım yapanları mutlu etmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz gün olduğu gibi bir yatırımcı yine Pandora alarak 3 günde 10 kat kâr sağladı.

Bitcoin 46 bin doların üzerine çıkarken, ERC-404 standardı olarak bilinen token’ların ilki olan Pandora bir haftada %12 binden fazla arttı. Erken yatırımcılar ise yine haberlere konu olacak kârlar sağladılar.

Hala tam anlamıyla geliştiricilerin resmiyet kazanrıacak kadar onaylamadığı ancak kripto yatırımcılarının da ilgisini çeken Pandora token’ı alan bir yatırımcısı ise 3 günde 100 bin dolarını 1 milyon dolar yapmayı başardı.

3 gün önce 2200 dolardan 50 adet Pandora alan ve 111 bin USDC harcayan bu kişi, bugün ise satış yaptı ve 1.1 milyon doları cebe koydu. Trader böylece 72 saatlik süre içerisinde 1.04 milyon dolarlık kâr sağladı.

İki gün önce de Pandora’yı 600 dolardan alan bir kişi, daha sonra 7500 dolardan satış yapmıştı. Bu kişi de birkaç gün içindeki trade’leriyle 1.7 milyon dolar elde etmişti.

Pandora’yı erkenden alan kişinin proje ekibinden biri olma ihtimali yüksek olsa da, habere konu olan son kişi, token kripto dünyasında ciddi şekilde konuşulmaya başlandıktan sonra alım yapmış gözüküyor.

Pandora, haberin yazıldığı dakikalarda ise yaklaşık 29 bin dolardan işlem görüyor. Sadece 10 bin adetlik arzı olan token geçtiğimiz gün BingX borsası tarafından listelenmişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl