2 günde 633 dolardan 14 bine çıkan PANDORA, yatırımcısına milyon kazandırdı

Yaklaşık 2 gün önce çıkarılan ve hem NFT'ler hem de ERC-20 token'larının özelliklerini taşımasıyla adından söz ettiren PANDORA, yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Bir kişinin, 100 bin dolarını 2 gün içinde 1.7 milyon dolara çıkarması yine çok tartışıldı.

10 bin adetlik arzıyla ilk ERC-404 standardı token’ı olan Pandora (PANDORA) token’da bir yatırımcı 2 günde 1.7 milyon dolara yakın kâr etti.

Yatırımcı Pandora’yı sadece 633 dolardan aldı ve toplamda 98 bin dolar harcadı. 154 adet token’dan, 25 adedini 7500 dolardan satan bu kişi 188 bin dolar kârı cebe koydu ve maliyetini çıkardı.

Hala elinde tutuyor

Ancak yatırımcı elindeki tüm token’ları satmadı. Hala 129 token’ı tutan yatırımcının elindeki değer şu anda 1.7 milyon dolara kadar ulaştı. Pandora, yatırımcısının 7500 dolardan yaptığı satışın ardından da yükselişine devam etti ve şu anda 13 bin 700 dolardan işlem görüyor.

Proje ekibinden olma ihtimali yüksek

Yatırımcının realize edilmemiş kârı da yaklaşık 1.7 milyon dolarda bulunuyor. Bu kişi ya da kişilerin, projeyi çıkaran ekipten olmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

ERC-20 ve NFT’lerin standardı olan ERC-721’in birleşimi olarak görülen ERC-404 token’ları, hem küçük parçalar halinde alınabiliyor hem de her alınan parçanın kendine ait (NFT’ler gibi) özellikleri bulunabiliyor.

Ethereum blok zinciri üzerindeki bu yeni ve deneme aşamasında olduğu belirtilen token standardının uzun dönem etkileri ise tahmin edilemiyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. İbrahim Yanıtla

    Nasıl birseydirki hakan bey ,3-5 kişi milyoner oluyorda milyonlarca insan yillarcabekleyip Zarar da kaliyor.siz belki soylemezsiniz ama ben söyleyeyim.onlar sadece alkara bulkara daki piyonlardir.bu haberleri görünce kızıyorum.yapmayin bunu gerçekmiş gibi elindeki tüm coinleri satmadan hicbir coin cikmaz bu bir kumar.