Pantera yöneticisi: Altcoin’ler, Bitcoin’den kat kat daha iyi performans gösterebilir

Kripto para yatırım yönetim şirketi Pantera Capital'ın portföy yöneticisi Cosmo Jiang, altcoin'lerin Bitcoin'e göre çok daha iyi bir perfomans gösterebileceği bir döneme girildiğini düşündüğünü söyledi.

Pantera Capital’ın portföy yöneticisi Cosmo Jiang, ABD medyasından Yahoo Finance’e bir röportaj verdi. Kripto para piyasalarını değerlendiren Jiang, altcoin’lerin Bitcoin’den daha fazla ilgi toplayacağı bir döneme girildiğini düşündüğünü belirtti.

“Daha önceki döngülerde de gördük”

Bazı yatırımcıların sadece Bitcoin ile yetindiğini ancak kripto para dünyasının sadece Bitcoin’den ibaret olmadığını belirten yönetici şu ifadeleri kullandı:

“100 milyon dolarlık piyasa değerinin üzerinde 400’den fazla token var. Daha önceki döngülerde de gördüğümüz gibi Bitcoin’in dışında kalan coin’lerin de, boğa sezonunun değişik dönemlerinde Bitcoin’e göre kat be kat daha fazla ilgi toplayacağını düşünüyoruz”

“Artık firmaların token’ları olacak”

Pantera Capital olarak kripto paraları bir sermaye oluşturma aracı olarak gördüklerini belirten Jiang, “Şirketlerin artık New York Borsası’nda listelenen hisseleri değil, token’ları olacak. Biz Pantera olarak bu konuya uzun vadeli bakıyoruz. Kripto paraları, bir sermaye oluşturma aracı olarak görüyoruz” dedi.

Jiang ayrıca, kripto dünyasının ve sisteminin kapitalizmin yeni bir formu olduğunu ve şirket olarak hedeflerinin de gerçekten kullanım alanı olan token’ları almak olduğunu ifade etti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl