58 dolar harcayarak PEPE alan kişiden 1 trilyonluk büyük satış

Dün akşam kripto paralarda yaşanan düşüşler, birçok yatırımcının da satış furyasına dahil olmasına neden oldu. Nisan ayındaki PEPE furyasında 2 trilyondan fazla PEPE alan bir kişi ise, dün muazzam bir kâr satışı yaptı. Cüzdan sahibinin içeriden bilgi alan bir "insider" olma ihtimali çok yüksek...

Fed başkanı Jerome Powell’ın, daha fazla faiz yükseltme yönünde verdiği mesajlar kripto para piyasalarında büyük düşüş getirirken, nisan ayında bir anda hayatımıza giren PEPE Coin’de de ilginç bir kâr satışı yaşandı.

58 dolarla aldı 848 bin dolar kazandı!

Zincir üstü veri takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre “0x1497” cüzdanı, 14 Nisan günü PEPE’nin işlemlere açıldığı ilk dönemde sadece 58 dolarlık ETH ile 2.2 trilyonluk PEPE almayı başardı.

Aynı cüzdan, bu sabah erken saatlerde ise 972 milyar adetlik satış yaptı ve PEPE fiyatında büyük bir düşüş yaşanmasına sebep oldu. Cüzdan sahibi, satış karşılığında 514 ETH, yani yaklaşık 848 bin dolar elde etti.

PEPE’lerin her biri 0.00000087 dolardan satıldı. Kripto para topluluklarında satışın, içeriden bilgi alan biri tarafından yapıldığı ifade edildi.

Dün akşam Bitcoin’de yaşanan düşüşlerle birlikte zaten değer kaybetmekte olan PEPE, bu satışla birlikte yüzde 2 daha değer kaybına uğradı.

PEPE, özellikle Binance listelenmesinin ardından büyük bir yükseliş yaşamış ve 0.0000045 dolara kadar yükselmişti. O dönemden bu yana coin2deki kayıp yüzde 85 civarında…

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl