PEPE işlemleri dikkat çekiyor: Gözler sahte “BlackRock” cüzdanında

Ethereum Name Service (ENS) domain’i altında bulunan ve “blackrockfund3.eth” olarak adlandırılan gizemli bir kripto para cüzdanı topluluğun dikkatini çekti. Bu cüzdanın son zamanlarda piyasaya sürülen PEPE token’ı dahil olmak üzere birçok meme coin ile işlem yaptığı görüldü.

Her şeyden önce cüzdan, ismiyle dikkat çekiyor. Dünyanın en büyük varlık yönetim şirketi olan BlackRock’un ismini kullanan cüzdanın bu şirketle ilişkili olmasına ihtimal verilmiyor.

Lookonchain’in bulgularına göre, söz konusu kullanıcı, perşembe günü Binance’ten 4 adrese yaklaşık 2 milyon dolar değerinde 1.27 trilyon PEPE token çekimi gerçekleştirdi. Aktarılana göre cüzdan, daha önce PEPE işlemleriyle 10 kat getiri elde etti.

244 bin dolarlık yatırım 2.39 milyon dolarlık kâr getirdi

“BlackRock Fund” cüzdanı, geçen ay satın aldığı 1 trilyon adet PEPE ile önemli bir finansal kazanç elde etti. Bu işlem, 21 Nisan’da 244 bin dolarlık bir yatırımla gerçekleştirildi. Ortalama fiyat ise 0.0000002431 dolardı.

“BlackRock Fund”, bundan sadece iki hafta sonra, tam olarak 5 Mayıs’ta, tüm PEPE coin’lerini ortalama 0.000002627 dolardan nakde çevirerek 2.63 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir meblağ elde etti. İşlem, yaklaşık 2.39 milyon dolar net kâr getirerek ilk yatırıma kıyasla on kat getiri sağladı.

Kontrolündeki varlıklar 250 milyon doları aşıyordu

Blok zinciri verileri, “BlackRock Fund” ile ilişkili tüm cüzdanların değerinin önemli ölçüde yüksek olduğunu da ortaya koyuyor. Birden fazla blok zincirinde ana cüzdan, fiyatlar tepe noktadayken toplam değerleri 250 milyon doları aşan miktarda kripto para içeriyordu.

Bu adresin aynı zamanda hem Nyan Cat hem de Blocky Doge koleksiyonlarından bir dizi NFT’ye sahip olduğu da bildirildi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl