ATH yapan PEPE’den 16 bin kat kâr eden yatırımcıdan yeni satış

Bu seneki boğa sezonunda sert çıkış yapan az sayıdaki kripto paradan biri olan PEPE, son günlerdeki yükselişlerine devam ederken, erken dönemde bu token'a yatırım yapan bir kişi ise milyonlarca dolarlık kârının bir bölümünü realize etti. Yatırımcı, gelen zirvenin ardından tepeden satış yapıp 2.3 milyon dolar aldı.

2023’ün nisan ayında bir anda kripto piyasalarını sallamaya başlayan PEPE, 2024’ün boğa sezonunda da ayrışan token’lardan oldu. Birçok meme coin ile birlikte yükselen PEPE, önce dün ve ardından da bugün zirve seviyesine ulaştı.

3 bin dolar harcadı, 46 milyon dolar kazandı

PEPE’yi ilk çıktığı dönemde alan ve daha sonra belli satışlar dışında büyük bölüm token’ı elinde tutan bir yatırımcı ise zirveden satış yaptı ve 2.3 milyon dolarlık kârı cebe koydu. PEPE alımları için toplamda 3 bin dolar harcayan (nisan 2023) ve 46 milyon dolar kazanan bu kişi, dün 255 milyar adet token’ı sattı.

Toplamda 4.9 trilyon adet PEPE alan bu kişi, şu ana kadar 1.4 trilyon adet token satttı. Bu yatırımcının elinde ise hala 3.5 trilyon adet PEPE bulunuyor. Bu token’ların toplam değeri ise 39 milyon dolar civarında bulunuyor.

Bu kripto yatırımcısının PEPE ekibinin içerisinden biri olup olmadığı tartışma konusu olurken, düşük seviyeden alım yapıp, yükseklerden satması da gözlerden kaçmıyor. PEPE alıcısının toplam elde ettiği kâr oranı da 15 bin 700’ün üzerine çıkmış durumda…

Bugün de yükselişini az da olsa devam ettiren ve rallisini sürdüren PEPE, son 24 saatte %5 değer kazandı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl