PEPE’yi 2023’te zirveden alan yatırımcı ısrarla satmadı, 3.3 milyon dolar kâr yakaladı

Son haftaların en çok artan coin'lerinden olan PEPE, yatırımcısının yüzünü bir kez daha güldürmeyi başardı. Bir trader ise 2023'te PEPE'yi zirveden almasına rağmen sabrının karşılığını büyük kârla aldı.

pepe the frog pepe coin

2022’nin nisan ayında çıkarıldığı günden bu yana en çok konuşulan meme coin’lerden olan PEPE, bugün itibarıyla tüm zamanların zirvesine ulaştı. 0.0000073 doları da geçen PEPE, son 2 haftada %500’den fazla artış yaşadı.

Zirveden alan yatırımcı bile kâr etti

PEPE öyle bir yükseliş gösterdi ki, 2023’te bu meme coin’i zirveden alan bir yatırımcı bile çok ciddi kâr yakaladı. Zincir üstü takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre; 2023’te tepe fiyattan1 milyon dolarlık 600 milyar adet PEPE alan trader, 10 aylık sabirlı bir bekleyişin ardından toplamda 3.35 milyon dolarlık kâr yakaladı.

Trader, token’larının 200 bin adedini Binance borsasına transfer etti ve büyük ihtimalle satış yaparak kâr aldı. Bu token’ların değeri ise 1.48 milyon dolardı. Yatırımcının elinde hala, 2.9 milyon dolar değerde 400 milyar adet PEPE bulunuyor.

Meme coin furyası devam ediyor

PEPE’yle birlikte SHIB, BONK, WIF, FLOKI gibi meme coin’ler de ciddi şekilde artmaya devam ediyor. Bir dönemin çılgınlık halinde alınan meme coin’i Shiba Inu bugün yüzde 20’lik artış gösterdi. Elon Musk’ın destek verdiği Dogecoin’in ise bu yükselişlere henüz ayak uyduramaması dikkatlerden kaçmıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl