17 trilyonluk PEPE transferinin ardından satışlar sürüyor, düşüş hızlanıyor

Kripto para dünyası dün geceden bu yana PEPE'de yapılan büyük transferleri konuşurken, satış işlemleri de artmaya başladı. Bir yatırımcı 524 ETH karşılığında 932 milyar adet token sattı.

pepe the frog pepe coin

Kripto para sektörüne nisan ayında damgasını vuran ve onlarca kat artarak önemli bir yükseliş kaydeden PEPE’de bu kez de sert düşüşler görülmeye başlandı. Özellikle dün gece borsalara taşınan miktarın 17 trilyon adedi aşması satış dalgasının büyümesine neden oluyor.

Yine erken alıcılardan…

Dün akşam saat 12’ye yaklaşırken 17.3 trilyon adet PEPE, 3 ayrı borsaya taşınmıştı. Saat 4 civarı ise 1.88 trilyon adet PEPE, 1010 ETH karşılığında bir DEX’te satılmıştı. Bu satışı yapan kişi ya da kurum da erken yatırımcı grubundandı.

Zincir üstü takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre; bir erken PEPE yatırımcısı daha, önemli bir satış işlemi yaptı. 923 milyar adet PEPE, 524 ETH karşılığında satıldı. Satılan PEPE’nin dolar karşılığındaki değeri de 870 bin dolardı.

PEPE’deki bu satışlar sonucunda fiyat 0,00000086 dolara kadar düştü. Düşüşün oranı ise %22’yi gördü. Meme token şu anda zirve fiyatından yüzde 80 geride bulunuyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl