Phemex Olimpiyatları’nda 100 bin dolar için yarış başladı

Phemex sponsorluğunda

Kripto para borsası Phemex, Tokyo Olimpiyatları’nın başlamasıyla birlikte iki farklı sporlu bir kripto işlemi yarışması olan Phemex Olimpiyatları: İşlem Yap, Şölene Ortak Ol‘u devreye aldı.

Phemex Olimpiyatları iki spor dalında yürüyecek, ağırlık kaldırma ve sürat koşusu başlıkları altında bir işlem yarışması olarak tasarlandı. Ağırlık kaldırma yarışması, sıralamadaki bireyleri işlem hacimlerine göre ödüllendirecek. Bu nedenle, en yüksek işlem hacmine sahip kişiler en büyük ödülleri alacaklar. Sürat koşusu yarışması, “Usain Bolt’lar” olarak da diyebileceğimiz en hızlı %500 yatırım getirisine ulaşan trader’lar için olacak. Hazırlanın, kaydolun ve şölene katılın!

Yarışma, 31 Temmuz, 8:00 UTC – 15 Ağustos, 8:00 UTC tarihleri arasında gerçekleşiyor. Ödül dağıtımı ise 22 Ağustos’dan sonra yapılacak.

Her iki dalda ödül miktarları, diğer detaylar için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.

Phemex’de yeni coin’ler eklenmeye ve her geçen gün farklı etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Etkinliklerden haberdar olmak ve ödüller kazanmak için Phemex’in sosyal medya hesaplarını takip edin:

Twitter
Instagram
Telegram

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl