Phemex spot piyasada 47 token daha listeledi

Phemex sponsorluğunda

Alım satım, kripto para alanında gerçek bir pasif gelir kaynağı ve mantıklı bir yatırım fırsatıdır. Ve kripto para alım satımına başlamak istiyorsanız, token’lar genellikle daha iyi seçeneklerden biridir.

Token’lar, fon toplamak isteyen kripto para şirketleri tarafından oluşturulur. Şirketle ilgilenen yatırımcılar, yeni bir iş konseptine katılmak ya da tamamen ekonomik bir nedenle token’ları satın alabilir ve elinde tutabilir.

Token’lar genellikle yatırım amaçlı, değer saklamak veya başka şeylerin satın alımında kullanılabilir. Ve şimdi, en büyük kripto ticaret platformlarından biri olan Phemex, 47 yeni token listeliyor, böylece platformun kullanıcılarına daha fazla token sağlama kapasitesini artırıyor, bu da daha fazla yatırım ve kazanma şansı anlamına geliyor.

GameFi ve Metaverse hakkında

Phemex ticaret platformu, yalnızca yararlı özellikleri ve araçları nedeniyle değil, aynı zamanda çoklu ticaret yarışmaları, NFT sanat projeleri ve çok daha fazlasıyla tanınır. Şirket, play-to-earn (oyna-kazan) ve Metaverse’in yatırım yapmak için gerekli yöntemler olduğuna inanıyor.

GameFi, “game” ve “finance” kavramlarının birleşimidir. Oyuncuların katıldığı ve para kazandığı sanal bir ortam oluşturmak için kripto para birimi, blockchain, NFT’ler ve oyun mekaniğini bir araya getirir.

Diğer launchpad platformlarının aksine Metaverse, Play-to-Earn veya blockchain özellikli oyunlar için tercih edilen launchpad olan GameFi, hem NFT/Metaverse/Play-to-Earn topluluğuna hem de çevrim içi oyun topluluklarına hizmet vermeye odaklanır.

Kısaca Metaverse

Metaverse sanal, artırılmış ve fiziksel gerçekliğin bir birleşimidir ve çevrimiçi ve gerçek yaşam etkileşimleriniz arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır. Sandbox, Mirandus ve Decentraland gibi platformlarda insanlar farklı şekillerde etkileşime girebilir.

Neden oyun token’ları?

Oyun token’larının birçok avantajı vardır. Birincil fayda, oyundaki ekonomik sistemin istikrara kavuşturulmasıdır. Model, oyuncuların birincil token’ın dalgalanan fiyatını etkilemeden oynamasına izin verir. Oyun içi token’ların ayrılması, yazılımcıların farklı token’ların ekonomik modelini esnek bir şekilde ayarlamasına da olanak tanır. Oyun oynayarak para kazanmaktan daha tatmin edici ne olabilir ki?

Phemex’in yeni listelenen 47 token’ından GALA, LOKA, TLM, VOXEL ve GHST oyun token’larıdır. Şimdi hepsini daha yakından tanıyalım:

  • GALA, blok zinciri tabanlı, play-to-earn oyun platformu Gala Games tarafından oluşturulan bir token’dır. Gala Games, kullanıcıların oyun içi aşamaları geçtikleri takdirde GALA token kazanmalarını sağlar. Kullanıcılar ayrıca oyunda veya oyun tabanlı olmayan borsalarda takas edilemeyen token (NFT’ler) üretebilir ve takas edebilir.
  • LOKA, League of Kingdoms oyun Metaverse’indeki krallıkların bir yönetişim token’ıdır. TPA Metaverse vakfı ile iş birliği içinde oluşturulmuştur.
  • TLM veya Trilium, DeFi ve NFT teknolojisinin ögelerini kullanan merkeziyetsiz bir blok zinciri oyunu olan Alien Worlds Metaverse’inin yerel token’ıdır. Trilium, Metaverse’te kullanılabilecek, değiştirilebilir bir ERC-20 token’ıdır. Uygun araziyi doğru araçlarla kazarak daha fazla Trilium elde edebilirsiniz.
  • VOXEL token’ı, sevimli voksel karakterleri, sevimli kişilikleri ve toplanabilir NFT teknolojisini birleştiren bir oyun olan Voxie Tactics’in yerel para birimidir.
  • GHST, Aavegotchi ekosisteminin ana fayda token’ıdır ve Aavegotchi’lerin kendileri de dahil olmak üzere, Aavegotchi dünyasındaki malları alıp satmak için kullanılır. GHST, diğer kripto para birimleri gibi ek ödüller için de stake edilebilir ve kullanıcılar arasında transfer edilebilir.

Phemex’in vizyonu

Phemex, herkesi alım satım yapabilmesi ve riskleri verimli bir şekilde yönetebilmesi için güçlendirmek istiyor. Birkaç profesyonel Wall Street Trader’ı, kullanıcıların 100x’e kadar kaldıraçla sürekli vadeli işlem sözleşmesi ticareti yapmalarına izin vermek için kurdu.

Platform, öncelikle kullanıcılarına düşük maliyetli üyelik karşılığında sıfır ücretle spot işlem yapmasına olanak sağlayan ilk platform olarak biliniyor. Kaliteli destekten yüksek güvenliğe kadar ihtiyacınız olan her şeye sahipler.
Alım satım ve play-to-earn oyunları, en popüler kripto para etkinliklerinden bazılarıdır. İşte tam da bu nedenle, en iyi ticaret platformlarından biri olan Phemex kullanıcıların kripto para birimi fırsatlarını artırmalarına yardımcı olmak için 47 yeni token’ı listeledi.

Phemex ile ilgili yeni listelemeleri, kampanya ve bonus haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz

Twitter
Instagram
Telegram

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl