Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Eski Morgan Stanley yöneticilerinin kurduğu Phemex artık Türkiye’de

Sponsorlu

2019’da faaliyetlerine başlayan Phemex, elde ettiği deneyimlerin ardından şimdi Türkiye’ye de kapılarını açtı. Borsa, Türkiye’deki şirket kurulumu sonrası şimdi Türk kullanıcılarını bekliyor.

Phemex, bankacılık devi Morgan Stanley’in 8 eski çalışanı ve CEO Jack Tao tarafından yönetiliyor. Tao, Morgan Stanley’de küresel olarak birden fazla varlık sınıfı için elektronik alım satım stratejileri oluşturma ve uygulamadan sorumlu ekibe liderlik etti. Ekibin diğer üyeleri de yüksek frekans teknolojisi üzerinde tecrübe sahibi. Borsa, 2019 yılından beri önemli bir mesafe kat etti. Kullanıcı sayısı 1 milyonu aşan platform, spot işlemde günlük 1 milyar, vadeli işlemlerde ise 3 milyar dolar işlem hacmini devirdi.

Phemex’te işlem yapmanın ne gibi avantajları var ve yüz binlerce kullanıcı neden Phemex’i tercih ediyor?

Sonsuza kadar masrafsız alım satım

Phemex’in spot piyasada işlem yapan kullanıcılar için alım ve satımlarda %0 işlem ücreti sunan bir Premium abonelik sistemi bulunuyor. Ayda yaklaşık 6 dolar ödeyerek katılım sağlanabilen bu sistem, kullanıcıları komisyon ücretlerinin büyük külfetinden kurtarıyor. Bununla beraber Tam Premium Kullanıcıları için herhangi bir para çekme limiti bulunmuyor.

Hız

Phemex hız ile özdeşleşiyor. Hız, yeni nesil platformun öncelikleri arasında. Phemex, kendini “en hızlı kripto para borsası” olarak konumlandırıyor. Platformda emir yanıt süreleri 1 milisaniyenin altında ve saniyede 300 binden fazla işlem gerçekleştirilebiliyor.

Güvenlik

Phemex, her kullanıcıya bağımsız bir yatırım adresi sağlayan bir Hiyerarşik Belirleyici Soğuk Cüzdan Sistemi kullanıyor. Aktarılan tüm paralar çevrim dışı imza vasıtasıyla şirketin çok imzalı soğuk cüzdanlarında toplanıyor. Platform, kullanıcıların ve platformun varlıklarını korumak için tüm şüpheli işlemleri tespit etme yeteneğine sahip olduğunu iddia ediyor. Öte yandan Phemex, sistemini dağıtmak için Amazon Web Services (AWS) Cloud’dan yararlanıyor. Böylelikle tüm makineler Amazon Cloud’da emniyete alınıyor. Borsa, farklı alım-satım amaçları için farklı bölge ve makineleri ayırmak amacıyla çeşitli güvenlik duvarları kullanıyor.

Vadeli işlem

Phemex, spot işlemlerin yanı sıra vadeli işlem olanağı da sağlıyor. Özellikle son dönemde kripto para piyasasında bir trend hâline gelen sürekli vadeli işlem sözleşmeleriyle 100 kata kadar kaldıraç kullanarak alım satım yapabilmek mümkün. Vadeli işlemde Phemex, diğer kripto para platformlarında bek görülmeyen bir ürün de sunuyor. Kripto para dışından bir varlık olarak altına endeksli fiyatla GOLD/USD çifti üzerinden işlem yapılabiliyor.

80 dolarlık hoş geldin bonusu

Ayrıca platform, pozisyon açmak, işlem ücreti ödemek için kullanılabilecek 80 dolara kadar bir hoş geldin bonusu sunuyor. Bu bonus, çeşitli basit görevler tamamlanarak alınabiliyor. Örneğin hesabınıza 0.2 BTC veya 2000 USDT yatıranlar 60 dolarlık bonusu almaya hak sahibi oluyor.

Şimdi alın: 15 dolar Phemex Türkiye bonusu

Phemex bugün Türkiye’ye özel bir bonus duyurusu da yaptı. Borsa, Türkiye pazarına girişini kutlamak için 7 gün boyunca Phemex hesabı açan ve verilen basit görevleri tamamlayan kullanıcılara 15 dolarlık bonus verecek. Bonusu almak için tıklayın.

Similüasyonla öğrenin

Kripto para piyasalarında kendinizi test etmek istiyorsanız bunu hiçbir kayıp yaşamadan simülasyonla öğrenebilirsiniz. Phemex’te simüle edilmiş alım satım olanağı, paranızı kaybetmeden sonuçları görme imkanı veriyor.

Sabit ve esnek birikim ile kazanın

Phemex’te kazanmak için alım satım riskine girmek şart değil. Platformda USDT üzerinden pasif gelir elde edilebiliyor. Sabit ve esnek birikim seçenekleriyle yıllık yüzde 10’a kadar kazanç sağlanabiliyor. Esnek hesaplar, istenildiği zaman para çekmenize ve yatırmanıza olanak veriyor.

All-Star programıyla etkinizi kâra dönüştürün

Phemex’te pasif getiri elde etmeniz bir diğer yolu All-Star programında yer almak. Bu programa katılım sağlayanlar, ağındaki tüm üyelerin işlem ücretlerinden kalıcı %50 komisyon kazanıyor. Komisyon raporlarının şeffaf bir şekilde verildiği platformda davet edilen kullanıcıların davetiyle gelen kullanıcıların ödeyecekleri komisyon ücretlerinden de pay alınıyor.

Phemex’i incelemek ve işlem yapmak için tıklayın

Phemex’e aşağıdaki kanallardan da ulaşabilirsiniz:

Twitter: twitter.com/PhemexTurkish
Telegram: t.me/Phemex_Turkey

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl