İddia: Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Poloniex satılıyor

Para gönderme uygulaması Circle, dünyanın en büyük borsalarından biri olan ABD merkezli Poloniex'i satın almak için girişimlerini sürdürüyor.

Blockchain teknolojisi blogu Modern Consensus’ta yer alan özel bir habere göre, para gönderme uygulaması Circle, dünyanın en büyük borsalarından biri olan ABD merkezli Poloniex‘i satın almak için girişimlerini sürdürüyor.

Poloniex’in satın alınmasıyla ilgili Modern Consensus’a konuşan Circle’in bir yöneticisi böyle bir konuda yorum yapamayacağını ifade etti.

Öte yandan dijital para serbest fonu BlockTower Capital’in yöneticilerinden Ari Paul, Circle’deki kaynağına dayanarak bu haberlerin sahte haberler olduğunu ve herhangi bir anlaşma olmadığını söyledi.

Circle, 2015 yılında Goldman Sachs’ten 50 milyon Dolar yatırım almıştı.

300 milyon Dolar’lık hacmiyle dünyanın en büyük 14. borsası

Poloniex, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatteki 300 milyon Dolar’lık hacmi baz alındığında dünyanın en büyük 14. kripto para borsası. Borsa üzerinde 68 farklı kripto para listeleniyor.

Bir dönem dünyanın en büyük borsası olan Poloniex, müşterilerinin yaşadığı problemlerin ayyuka çıkmasıyla irtifa kaybetti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl