Socios yeni fan token açıkladı: Premier Lig kulübü de “kripto” dedi

İngiltere Premier Lig'in önemli takımlarından Tottenham Hotspur da, fan token dünyasına dahil oldu. SPURS token'ı Chilliz zincirinde yer alacak olan Londra kulübü, fan token çıkaran 7. Premier Lig takımı oldu.

Premier Lig’in güçlü kulüplerinden Tottenham da fan token çıkardı. Socios ile anlaşan Londra ekibi SPURS token’ı resmen açıkladı. Socios da resmi duyurusunu yaptı.

Yapılan basın açıklamasına göre 4 Ekim günü gerçekleştirilecek olan ön satışta her token 2 dolardan satışa sunulacak. Token tutanlar, zincir üstü oylamalara katılabilecek ve çeşitli ödüller de kazanabilecekler.

Chiliz platformunda şu anda 80 kulüp bulunuyor ve bunların sonuncusu da Tottenham oldu. Token, artık kendi zincirine sahip olan Chiliz Chain’de yer alacak. Chilliz, son yaptığı açıklamada futbol takımları ve ligleri için toplamda 400 milyon dolara varan bir gelir ürettiğini iddia ediyordu.

Türkiye’de de birçok kulübün fan token’ını çıkaran Socios’un ayrıca kafes dövüşü UFC ve NBA takımlarıyla da yine fan token iş birlikleri bulunuyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl