PrimeXBT Trading Academy ile nasıl kâr edileceğini profesyonellerden öğrenin

PrimeXBT sponsorluğunda

Aşırı volatil olan kripto para piyasasında ‘hayatta kalmak’ çoğunlukla zor olabilir. Yukarı ve aşağı yönlü hareketlerdeki fiyat dalgalanmalarında kâr alabilmek her zamankinden daha da güç olabiliyor. Bununla birlikte, yalnızca uzman deneyimi gerektiren teknik ve temel analizi kullanabilenler bu piyasada çok fazla kâr elde edebilir.

Artık herkes, PrimeXBT’in yeni duyurduğu Trade Akademisi ile doğrudan profesyonellerin kendisinden, profesyonel trader’lar gibi nasıl kâr elde edeceğini öğrenebilir.

Eğitime yapılan yatırım neden en yüksek getiriyi sağlar?

Erken dönem Amerikalı öncü ve mucit Benjamin Franklin, ünlü sözünde “Eğitime yapılan bir yatırım en yüksek getiriyi sağlar” diyor. Finansal analistler, işlemlerde giriş ve çıkış seviyesini belirten fiyat hareketini tahmin etmede benzersiz yetenekleri nedeniyle, aranan insanlardır. Bu tür uzmanlarla ücretli kurs veya eğitim ve bire bir rehberlik almak genellikle küçük bir servete mal olur. Yine de, birçoğu başarılı olma şansı için giriş seviyesinde ücreti ödemeye isteklidir.

Teknik analiz kitapları bile yüzlerce dolara mal olabilir ve üzerinde saatler sürecek çalışmalar gerektirebilir. İşte bu yüzden yakın zamanda duyurulan PrimeXBT Trade Akademisi çok önemli bir yer taşıyor.

20 yılı aşkın gerçek piyasa deneyimini ve araştırmasını bölümlere ayırır ve her türden deneyim seviyesindeki yatırımcıları/trader’ları güçlendirebilecek son derece eğitici bir formatta sunar. Hepsinden iyisi, bu akademi tüm PrimeXBT kullanıcıları için tamamen ücretsiz.

PrimeXBT Trade Akademisi, Dirk Hartig ve That Crypto Show…

PrimeXBT’nin Trade Akademisi, 23 yılı aşkın süredir kârlı alım/satım stratejileri geliştiren uzman bir trader olan Dirk Hartig tarafından yönetiliyor. Hartig, PrimeXBT Trade Akademisi web sitesi ve YouTube aracılığıyla kripto piyasası hakkında canlı renkli yorumlar ve en son trendler hakkında faydalı ipuçları sağlayan That Crypto Show’a ev sahipliği yapıyor.

Eğitici videolar, başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar çeşitli beceri seviyelerini öğretmek için tasarlandı. İçeriğin konusu, blok zinciri ve NFT’lerin temellerinden onlarca yıllık sonuçlarla test edilen karmaşık allım/satım stratejilerine kadar uzanır.

PrimeXBT platformundan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağına ilişkin eğitici içerikler de dahil edilmiştir ve bu bilgiler, kullanıcıları finansal başarıya götürebilecek barındırdığı özelliklerin tamamıyla tanıştırır. Avantajdan yararlanmak isteyenlere, faiz getiri hesabı oluşturma, alım/satım stratejisi yönetici hesaplarını oluşturma ve çok daha fazlası hakkında izlenecek yollar sunulmaktadır.

PrimeXBT işlem platformu ile yeni becerileri test etme

Yatırımcılar, yeni keşfedilen beceri ve tekniklerle PrimeXBT’nin TradingView’deki yerleşik teknik analiz araçlarını kullanarak bunları test edebilirler. Ayrıca, PrimeXBT’nin Contest bölümü, tüm beceri seviyelerindeki yatırımcıların sanal fonları kullanarak risk almadan rekabet etmelerine ve yeni ticaret stratejilerini denemelerine olanak tanır. Daha da iyisi, PrimeXBT Trade Akademisi’nden öğrendiklerini uygulayabilenler için ödüller kazanma şansı da mevcut.

Kullanıcılar, PrimeXBT’nin sunduğu 50’den fazla farklı işlem aracından herhangi birine erişerek onu gerçek zamanlı olarak piyasalara taşımanın zamanı geldi. Ödüllü, çok varlıklı platform ve kripto para birimleri, forex, emtialar, hisse senedi endeksleriyle ilgili marjin işlem imkânı sunar.

Bu noktada, takipçileri çekmek için kârlılık küresel bir liderlik tablosu sistemi içinde sıralanacak. Strateji yöneticisi başarılı olduğunda takipçiler para kazanacak ve karşılığında strateji yöneticisi takipçilerinden bir pay alacak.

PrimeXBT Trade Akademisi‘nde neler yapabileceğinize bakın ve trade macerasına adım atmaya başlayın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl