Ether’de S-1 gelmeden yukarı kırılım beklemiyoruz: QCP analizi

Uzakdoğu ve Asya bölgesinin önemli kripto odaklı hizmet şirketlerinden biri olan QCP Capital, Ether'de yukarı yönlü fiyat kırılımı için en önemli gelişmenin ETH spot ETF'lerinin ABD'de işleme açılması olacağını belirtti. Şirket, analizinde "Ether konusunda yapısal anlamda pozitif olsak da ETF'leri görmeden, S-1 dosyaları kabul edilmeden, yukarı yönlü güçlü bir kırılım göremiyoruz" dedi.

ethereum

Singapur merkezli kripto para trade ve hizmetler şirketi olan QCP Capital, bugünkü analizinde Ether’de bir fiyat yükselişi için spot ETF’lerin öneminden bahsetti.

“Ether’de yükseliş beklentimiz mevcut”

Ether fiyatında yapısal olarak bir yükseliş beklentilerinin olduğunu belirten şirket analistleri şu ifadeleri kullandılar:

“Bugün Asya piyasalarının açılmasıyla Ether 3810 dolardan 3940 dolara kadar bir ralli yaptı. Muhtemelen bunun sebebi, Trump’ın kripto paralar hakkındaki pozitif hafta sonu konuşmasıydı. Görünen o ki, piyasa katılımcıları Bitcoin’den çok, Ether’de sert bir fiyat hareketi bekliyorlar. Özellikle ETH ETF’lerinin işleme açılmasıyla gelecek olan kurumsal talep bunu gösterebilir. Ancak biz Ether’de ne kadar yapısal anlamda ‘bullish’ olsak da, S-1 dosyalarına bir onay gelmeden yukarı yönlü önemli bir kırılım beklemiyoruz. ETF girişleriyle ilgili veri almamız lazım, ki bu sadece zaman meselesi…”

QCP analistleri geçtiğimiz hafta da, Ether ETF’lerinin işleme açılmasının ardından, en büyük 2. kripto parada Bitcoin’e benzer bir yükseliş hareketi beklediklerini dile getirmişlerdi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl