Qlink nedir ve neyi amaçlıyor?

Dünyada bir ilk olan Qlink nedir? Merkezi olamayan mobil ağ olarak Qlink hakkında bilgiler.

Dünyanın ilk merkezi olmayan mobil ağı olarak Qlink, Blockchain teknolojisini kullanarak mobil ağları yeniden tanımlamayı, WiFi paylaşımına izin veren bir platformun yanı sıra esnek veri paketleri ve mobil bir veri pazarı oluşturmayı amaçlıyor.

Qlink kısacası Blockchain‘e dayalı açık kaynaklı bir telekom altyapısı oluşturacak ve böylelikle telekom sektöründeki mevcut ağların verimliliğini ve güvenliğini artıracak.

Güçlü bir kadroya sahip olan ve son derece iddialı hedefleri ile Qlink, NEO blok zinciri üzerinde yer alıyor.

 

 

QLC token’i

Qlink’in kendi token’i olan QLC, kullanıcıların Qlink platformundaki uygulamalara erişmelerine ve kullanımlarını teşvik etmeye yarıyor. QLC, kullanım için veri satın alırken kullanılabiliyor.

QLC’nin değeri ise Qlink platformunu kullanan kişilerin artmasıyla doğru orantılı olarak artacak.

Qlink, Blockchain teknolojisinin faydalarını kullanarak sorunlara çözüm buluyor. Çok güçlü ve son derece deneyimli bir ekibe sahipler. Projeleri, NEO’daki ikinci ICO konumunda. NEO’yu geliştiren son derece tecrübeli bir ekip olan Onchain tarafından oluşturuldu.

Çok iddialı bir proje olduğu için çok başarılı olabilir ama aynı zamanda bir hayal kırıklığı da olabilir. Proje henüz çok erken bir aşamada.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl