Ethereum yatırımı onu milyarder yaptı, şimdi yeni avlarını Çin’den seçti

Ethereum'un kurucu ortağı Anthony Di Iorio, bir sonraki büyük yatırımları için Qtum ve Vechain ile ilgileniyor ve hala Bitcoin'e güçlü bir şekilde inanıyor.

NewsBTC’de yer alan habere göre, Ethereum’un kurucu ortağı Anthony Di Iorio, bir sonraki büyük yatırımları için Qtum ve Vechain ile ilgileniyor ve hala Bitcoin’e güçlü bir şekilde inanıyor.

Toronto’da Decentral inovasyon merkezini yöneten Anthony Di Iorio, dijital paralara erken inanan birisi olarak tanınıyor. Bitcoin, coin başına 8 doların altında satılırken Bitcoin’e yatırım yaparak bir servet biriktirdikten sonra kazandığı parayı Ethereum’a taşıyan Di Iorio hala kripto dünyasında yeni kelepirler arıyor.

Di Iorio, Perşembe günü Toronto’da verdiği bir röportajda şöyle dedi:

“Benim için en büyük çıkar, şu anda Çin projeleri olan Qtum ve VeChain’de bulunuyor. Eğer belirleyebilirseniz daha yeni olanlarda çok daha fazla fırsat var.”

Di Iorio, potansiyeli hala çoğunluk tarafından genel olarak bilinmezken kripto yatırım çılgınlığına girmiş olmasına karşın bu kez Çin’den belirlediği iki tercih zaten oldukça iyi biliniyorlar.

Qtum, Ethereum ağının akıllı sözleşmelerinin esnekliğini sunarken Bitcoin’in blockchain güvenilirliğini vaat eden bir proje. Qtum, Coinmarketcap’e göre yaklaşık 817 miyon dolar piyasa değeri ile 21. sırada yer alıyor.

Di Iorio’nun diğer seçimi VeChain ise finansal hizmetlere ve tedarik zinciri yönetimine odaklanıyor. VeChain Coinmarketcap’e göre yaklaşık 1.5 milyar dolar piyasa değeri ile 17. sırada yer alıyor.

Ayrıca Ethereum’un kurucusu Di Iorio, ona ilk servetini kazandıran Bitcoin’e hala sağlam bir şekilde inanıyor. Bloomberg ile yaptığı son röportajında Bitcoin’in genel olarak inanılmaz özellikleri ve yeteneği olduğunu, yükseleceğini düşündüğünü söylemişti.

→ STELLAR BİR BLOCKCHAIN ŞİRKETİNİ SATIN ALMAK İÇİN 500 MİLYON DOLAR ÖDEMEK ÜZERE

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl