Goldman Sachs eski yöneticisi, altcoin portföyünü açıkladı

Goldman Sachs'ın eski yöneticisi ve Real Vision'ın kurucusu Raoul Pal, ayı piyasası sırasında varlıklarını önemli ölçüde artırdıktan sonra bile dijital varlıklar konusunda hâlâ iyimser olduğunu söyledi. Pal, elindeki varlıkları da açıkladı.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, yakın zaman önce verdiği bir röportajda, portföy güncellemesi yaptı. Pal, Ethereum’un (ETH) en büyük rakiplerinden birine hala yoğun bir şekilde yatırım yaptığını söyledi.

Elindeki varlıklar hakkında konuşan Pal, “Çok fazla değiştirmiyorum. Yaptığım işte çok istikrarlıyım. Hâlâ yaklaşık yüzde 80 Solana, küçük bir miktar BTC ve yenilik olsun diye aldığım birkaç başka şey var. Bunlardan Twitter’da bahsetmiyorum çünkü o zaman herkes sizi mahvediyor ve size saldırıyor… Temel olarak, sahip olduğum portföy aynı ve gerçekten değiştirmiyorum.” ifadelerini kullandı.

Hiçbir satış yapmadığını vurgulayan makro ekonomi uzmanı, haziran ayından ekime kadar portföyünü yüzde 30 ila yüzde 40 oranında artırdığını söyledi.

“2026’daki boğa piyasası için her şey hazır”

Pal, kripto ve teknoloji hisseleriyle ilgili tahminlerini yine global ekonomik trendlerin ve döngülerin iç içe geçmiş bir analizi olan “The Everything Code (Her Şeyin Kodu)” adlı çalışmasının bir parçası olarak nitelendirdi. Bu bağlamda, çeşitli faktörlerin, potansiyel olarak 2026’da zirveye ulaşacak başka bir boğa piyasası döneminin ortaya çıktığını göstermek için hizalandığını iddia etti.

Kripto paraların değer kaybetmesini ve alana gelen yeni sermayeyi potansiyel katalizörler olarak tanımlayarak, “Kripto para piyasası bundan sonra çok ‘bullish’ (yükseliş eğilimli) görünüyor. Belirli rakamlar vermekten çekiniyorum ama bu yıl benim bile beklediğimden daha bullish görünüyor.” dedi.

“2025’e kadar endişelenmeye gerek yok”

Eski Goldman Sachs çalışanı, yaptığı açıklamada, “Hangi yöne çevirdiğinizden bağımsız olarak hepsi aynı şekilde çalışır. Bir kripto döngüsü ilk bakışta ne gibi görünüyorsa odur. Bunun değer kaybının saf bir işlevi olduğunu düşünmüyorum, çünkü öyle olsaydı 2020-2021 döngüsü daha da büyük olurdu. Bence işler iyi gidiyor ve 2025’e kadar endişelenmemize gerek yok.” şeklinde konuştu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl