Ünlü yatırımcı Raoul Pal: Altcoin’lerin de sırası gelecek

Goldman Sachs'ın eski yöneticisi olan ve kripto yatırım ve analizleriyle bilinen Raoul Pal, Bitcoin yükselişlerinin altcoin'lere yansımadığı konusundaki yorumlara katıldığını ancak onlara da sıra geleceğini belirtti. Pal, "Ether'in Bitcoin'den iyi performans göstermesi altcoin'lere yansıyacaktır. Solana'da da büyük yükseliş bekliyorum" dedi.

Finans konusunda eğitim veren Real Vision şirketinin kurucusu olan ve kripto paralar konusunda yaptığı yorumlarla da bilinen Raoul Pal, altcoin’lerin de Bitcoin gibi yükseleceği zamanların geleceğini, hatta bu dönemin çok da uzak olmadığını söyledi.

“İnsanlar alım yapmak için çıldıracak”

Real Vision yayınlarındaki bir programında altcoin’lerde, çok da uzun olmayan bir vadede yükselişler beklediğini dile getiren Pal, şunları söyledi:

“Yaz aylarının kriptoda çok sıcak geçeceğini düşünüyorum. Aşağıda paylaşılan grafiğin yukarı doğru kırılacağını hatta insanların alım yapmak için de çıldıracağını ve kendilerini kaybedeceklerini düşünüyorum. Bu konuda sizi uyarıyorum. Kaldıraç kullanmayın. İlk 5 sıradaki coin’lerinizi unutmayın. Bu fırsatı mahvetmeyin”

“Solana ve Ether’de sert yükseliş olabilir”

Altcoin’lerin toplam piyasa değerinin de rekor kıracağını düşündüğünü belirten analist, Solana ve Ether’e dikkat çekti:

“Çok yakın zamanda altcoin’ler çılgınca işler yapmaya başlayacak. Yakın zaman derken 1 aylık ya da ondan sonraki aydaki süreçten bahsediyorum. Ether’in Bitcoin’den iyi performans sergilemesi, altcoin’lere yansıyacaktır. Ether, Solana’yı geçebilir mi? Sanmıyorum. Solana, bu sene çok erken yükseldi ve iyi gitti. Bence bu sezon daha çok 2013 ve 2017’ye benzeyecek, ama her şey olasılıklara bağlı… Göreceğiz”

“Sonunda mutlaka bir ayı sezonu gelecek”

Toplam kripto piyasasının 10 trilyon dolara kadar çıkabileceğini belirten Pal, şunları söyledi:

“Sadece işinizi yapın. Tüm zamanların en büyük makro yükseliş trendini görebiliriz. Şu anda 2.5 trilyon dolarda olan kripto piyasası 10 trilyon dolara kadar çıkabilir. Sonunda da mutlaka bir ayı sezonu gelecek. Ama bunun da nasıl olacağını bilemeyiz. İnsanlar emeklilik fonlarına 2 haftada bir Bitcoin almaya başladılar. Bu nedenle eskİ ayı sezonlarına da benzemeyebilir”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl