Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Reddit kurucusu: Varlığımın çoğu Ethereum’da

Dünyaca ünlü tartışma ve paylaşım platformu Reddit'in kurucularından Alexis Ohanian, katıldığı bir programda Ethereum'un gelecek adına ciddi bir potansiyeli olduğunu belirtti ve "Açıkça söyleyeyim, varlıklarımın çoğu Ethereum'da..." dedi.

alexis ohanian

Reddit’in kurucularından olan Ohanian, Amerikan CNBC televizyonunda Squawk Box programına katıldı ve Ethereum’un gelecek adına çok ciddi bir potansiyeli olduğunu söyledi:

“En güvenilir yatırımlarım”

“Burada Dogecoin gibi kripto paraları övmeyeceğim. Ben çok son dönemde çok ilginç projeler bir şişme yaşadılar ancak önümüzdeki 1-2 yılda Ethereum’un göstereceği çok şey olduğuna inanıyorum. NFT’ler bunun heniz başlangıcı. Ethereum blok zinciri üzerinde çok ilginç uygulamalar ve projeler bulunuyor. Açıkça söyleyeyim, varlıklarımın çoğunluğu Ethereum’da ve bunlar en güvenilir şekilde tuttuğu yatırımlarım”

“Regülasyonları savunamam”

En büyük yatırımı Ethereum’da da olsa, yeni projelerin her zaman desteklenmesi gerektiğini belirten Ohanian, herhangi bir regülasyonu savunmasının mümkün olmadığını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Yeni ve Ethereum’a benzer birçok blokzincirinin geliştirilebilimesi için ABD’nin, yavaş da olsa adım atması gerekiyor. Bitcoin’in El Salvador’da yasal olması gibi gelişmeler, insanlar için fırsat yaratıyor. Genel konuşacak olursam, herhangi bir regülasyonu sert şekilde savunmam söz konusu olmaz. Tüm bu fırsatlardan ABD olarak bizim de yararlanabilmemiz gerekiyor”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl