reeder hisse

Akıllı cep telefonu üreticisi Reeder Teknoloji yaptığı ürün geliştirme çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı. Şirket, S19 Max Pro S Zoom modelinin ürün planlamasını tamamladığını duyurdu.

Geliştirilen yeni modelin ön test aşamaları başarıyla sonuçlanırken seri üretime başlama kararı alındı. Reeder yeni S19 Max Pro S Zoom modelini Ocak ayında tüketici ile buluşturmak istiyor.

KAP’a yapılan açıklamada şirketin uluslararası ve yerel pazardaki ürün trendlerini yakından takip etmeye devam ettiği vurgulandı.

Ocak ayında yeni ürünler satışa çıkacak

S19 modelinin yanı sıra aksesuar üretimleri de Reeder tarafında devam ediyor. Üretim ve tedarik planlaması tamamlanmış olan Apollo Max bluetooth kulaklık, Reefit masaj tabancası ve masaj eldiveni, Reeder akıllı bahçe ürünleri de 2024 yılı Ocak ayında ReeDükkan satış mağazalarımızda hazır hale gelecek.

Bununla birlikte Reeder Teknoloji’nin S23 Pro Max akıllı cep telefonu modelinin 512 GB hafıza kapasiteli versiyonu ReeDükkan satış mağazalarında satışa sunuldu.

Halka arzdan sonra fiyatı 3’e katlamıştı

Reeder bu yılın Eylül ayında halka arz olmuştu. 9,30 TL fiyatla halka arz edilen şirket payları uzun süre tavan serisini sürdürmüştü. 9,30 TL fiyatla halka açılan şirket payları 30 TL’nin üzerine çıkmayı başarmıştı. Borsa İstanbul’da başlayan ayı sezonuyla birlikte düşüş trendine giren Reeder hisseleri 23 liraya kadar geriledi.

Yüzde 22’si halka açılan Reeder’ın halka arzına 4,2 milyon kişi katılmıştı. Şirket halka arzdan elde ettiği gelirin önemli bir kısmını “tesis, makine ve girişim/teknoloji yatırımları” alanında kullanacağını açıklamıştı. Halka arzdan elde edilen gelirin bir kısmı ise cep telefonu LCD paneli ve batarya yatırımlarına ayrıldı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl