Respect Trade İzmir Blockchain Summit, 10 Haziran’da!

2017’den bu yana aktif bir şekilde varlığını sürdüren kripto para topluluğu Respect Trade; daha önce İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’da gerçekleştirdiği Blockchain zirvelerini şimdi de İzmir’e taşıyor.

Yüzlerce kripto para ve Blockchain meraklısı, 10 Haziran’da Uzmancoin’in ana medya sponsorluğuyla İzQ İnovasyon Merkezi’nde düzenlenecek olan Respect Trade İzmir Blockchain Summit’te bir araya gelecek. Zirve, uzman isimlerin konuşmacı olarak katılacağı ilham verici bir etkinlik olacak ve katılımcılara sektördeki en son gelişmeleri takip etmenin yanı sıra yeni fırsatlar keşfetme imkanı sunacak. Konuşmacılar; güncel trendleri, regülasyonları, yeni gelişmeleri ve gelecekteki kullanım senaryolarını paylaşacaklar. Zirve boyunca katılımcılar, aynı zamanda interaktif oturumlara, panel tartışmalarına ve atölye çalışmalarına katılma fırsatı bulacaklar. Ek olarak, networking olanağı da sağlayacak.

Respect Trade İzmir Blockchain Summit, kriptoya ilgi duyan herkes için önemli bir fırsat sunuyor. Katılımın ücretsiz olacağı etkinliğe kayıtlar açıldı. Zirveye katılım sağlamak isteyenler, sınırlı kontenjan dolmadan respecttrade.com üzerinden başvuru yapabilirler.

  • Etkinlik: Respect Trade İzmir Blockchain Summit
  • Tarih ve Saat: 10.06.2023 / 09.30 – 17.30
  • Yer: Konak İzQ İnovasyon Merkezi

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl