Revolut ABD, içinde DOGE ve SHIB de bulunan 29 kripto para ekledi

Kripto para endüstrisinin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan ve 20 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Revolut, ABD'deki müşterileri için 29 kripto para ve token'ı sistemine ekledi. Yeni listelemedeki kripto paralar arasında Dogecoin ve Shiba Inu da bulunuyor.

Londra merkezli kripto para ve bankacılık hizmetleri sunan Revolut, ABD açılımı dahilinde 29 kripto para ve token’ı sistemine eklediğini duyurdu. Özellikle Robinhood ve Coinbase gibi şirketlerle olan mücadelesi için yarışta varolmaya çalışan şirketin eklediği kripto paralar içinde Dogecoin, Shiba Inu, Solana ve AVAX da bulunuyor.

Ayda 200 bin dolara kadar komisyon yok

Konuyla ilgili konuşan Revolut küresel kripto para departmanı başkanı Mazen Eljundi yaptığı açıklamada, “Bugün müşterilerimize çok daha çeşitli bir kripto portföyü sunmak için token portföyümüzü dört kattan fazla artırdık. İşlem hacmi ayda 200 bin dolara kadar komisyonsuzdur” dedi.

Açıklamada bu eklemelere rağmen bazı token’ların da New York Finansal Hizmetler Dairesi’nden onay beklediği de belirtildi.

Staking hizmetleri de başlayacak

Ağustos ayında da sistemine 22 kripto para/token ekleyen revolut, bu ay içinde Paxos ile olan ortaklığını sonlandırmıştı. Apex Crypto ile yeni bir ortaklık kuran Revolut, Ağustos’ta yaptığı açıklamada, bu yeni ortaklık ile daha fazla kripto para listeleneceğini ve staking hizmetlerinin de geleceğini açıklamıştı.

Şirket kurucusu olan Nik Storonsky, Mayıs ayında verdiği bir röportajda da Revolut’un kendi token’ını da çıkaracağını belirtömişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl