Binance CEO’su Teng: Heyecan verici günler geliyor

ABD Adalet Bakanlığı'yla karşılıklı yapılan anlaşma çerçevesinde Changpeng Zhao'nun görevi bıraktığı Binance'te CEO'luk koltuğuna oturan Richard Teng, Bitcoin'deki yükselişi değerlendirdi. Teng, "Önümüzde heyecan verici günler var" dedi.

Binance’te yeni CEO Richard Teng, sektöre daha fazla para gireceğini düşündüğünü söyledi. Bitcoin’in 41.500 doları da aşmasıyla sert bir yükseliş hareketi içine girmesiyle tweet atan Binance CEO’su “heyecanlı günlerin” önümüzde olduğunu dile getirdi.

“Daha fazla ürün ve daha fazla likidite geliyor”

Bitcoin’in 41 bin doları aşmasına vurgu yapan Teng, regülasyonlardaki netliğin de önemine değindi ve şunları söyledi:

“Bitcoin 41 bin doları da aştı. Daha açık regülasyon kuralları, kurumsal benimsenmenin artması, yeni ürünler ile yeni yatırımcı sınıfının gelmesi ve daha fazla likiditeyle heyecan verici günler bizi bekliyor. Üretmeye devam…”

Teng son olarak İstanbul’da katıldığı Binance Blockchain Week’te Uzmancoin’e verdiği özel röportajda da regülasyonların önemine değinmiş ve “Biz kanun yapıcılar ve devlet kurumlarıyla yakından çalışıyoruz. Onlara karipto paraların çalışma sistemini sürekli anlatıyoruz. Her ülkeyle ayrı ayrı çalışıyoruz” demişti.

Teng, CZ ve ABD Adalet Bakanlığı’nın karşılıklı anlaşmasından sonra görevi bırakmış ve onun koltuğuna Teng oturmuştu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl