Ripple 1 Dolar Olacak Mı? İşte Geleceği Parlak Ucuz Coinler

Sponsorlu

Ripple (XRP), özellikle son yıllarda kripto para dünyasında adından sıkça söz ettiren bir dijital para birimidir. Fakat XRP’nin geleceği, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaşadığı hukuki sorunlar nedeniyle belirsizliklerle dolu.

Ripple, Aralık 2020’den beri SEC ile hukuki bir savaşın içinde. SEC, Ripple’ın XRP üzerinden kayıtlı olmayan menkul kıymetler sunduğunu iddia ediyor. Bu dava, XRP’nin fiyatını ve geleceğini doğrudan etkileyecek gibi görünüyor. Ayrıca, Coinbase ve Binance ile ilgili benzer davaları takiben, bu davanın sonucunun diğer kripto para birimleri üzerinde de etkisi olabileceği söyleniyor. Ancak, hukuk uzmanları, Ripple davasının sonucunun diğer davalara bağlayıcı bir emsal teşkil etmeyeceğini belirtiyorlar.

Ripple’ın fiyatı şu anda dalgalı bir durumda ve 0,50 dolarlık direnç seviyesini aşmakta zorlanıyor. Kısa bir süreliğine bu seviyenin altına düştü ancak sonra tekrar 0.49257 dolarda stabil hale geldi. Eğer bu direnç seviyesini aşamazsa, fiyatın 0,49 dolar veya 0,475 dolarlık destek seviyelerine doğru hareket etmesi bekleniyor. Daha büyük düşüşler, fiyatın 0,4605 dolar veya 0,45 dolarlık destek seviyelerine ulaşmasına yol açabilir gibi görünüyor. Yatırım topluluğundaki pek çok kişi XRP’nin efsanevi 1 dolar seviyesine ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor.

Ripple 1 Dolar Olacak Mı?

Ripple’ın SEC ile olan yasal anlaşmazlığı üzerindeki potansiyel etkileri henüz belirlenmedi. Ancak, olumlu bir sonuç alınması durumunda, XRP’nin değerinin artma ve 1 dolar eşiğine yaklaşma olasılığı olduğu söyleniyor.

Bir diğer yandan da ön satışta olan iki proje dikkat çekiyor. Yatırımcılar Wall Street Memes satın almak ve yPredict almak için araştırmalar yapıyor. Çünkü projeler bir sonraki potansiyel yıldızı arayanlar için cazip fırsatlar sunuyor. Geleceği parlak coinler olan Wall Street Memes (WSM) ve yPredict gibi alternatif kripto paraları yakından inceleyelim.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler

1. Wall Street Memes (WSM)

Hem meme oluşturucuları hem de koleksiyoncular için bir dizi avantaj sunan Wall Street Memes projesi ön satışıyla büyük ilgi topluyor. Geçtiğimiz ay sonunda ön satış yoluyla piyasaya sürülen WSM, 6 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı. Wall Street Memes satın almak isteyenler şu anda 0,0286 dolardan işlem gerçekleştirebiliyor.

Wall Street Memes, 2021’de küçük yatırımcıların Wall Street’e sopa göstermek için bir araya geldiği hareketten doğdu. Kurumsal yatırımcıların genel hakimiyetini yıkmayı başaramayan hareket, Melvin Capital hedge fonunu kapanmaya zorlamayı başardı.

WSM, yatırımcılara, topluluğun büyümesine aktif olarak katılmaları ve yüzde 30’luk topluluk ödüllerinden pay alabilmeleri için fırsatlar sunuyor. Hem merkeziyetsiz borsalarda (DEX) hem de merkezi borsalarda (CEX) işlem yapma olanağı sunarak likiditeyi ve yatırımcıların tercih ettikleri işlem tarzını garanti altına alıyor.

Bu arada, Wall Street Memes kripto alanına yabancı da değil. Piyasaya sürüldükten sonra yarım saat içinde tükenen başarılı Wall St Bulls NFT koleksiyonu ile NFT sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahipler.

Markanın finans ve kripto meme’leri konusundaki ünü sosyal medya platformlarında kök salmış durumda ve aralarında Elon Musk’ın da bulunduğu yüksek profilli isimlerin dikkatini çekiyor.

Öte yanda toplam 50 bin dolar değerinde WSM tokeninin 5 şanslı katılımcı arasında dağıtılacağı bir Wall Street Memes airdrop’unun gerçekleştirildiğini hatırlatmakta da fayda var.

Wall Street Memes Binance’te Listelenecek Mi?

Analistler, Wall Street Memes topluluğunun devasa büyüklüğünün, WSM tokeninin Binance gibi 1. kademe kripto borsalarında listeleneceğini garanti ettiğini düşünüyor. Bunun da WSM’yi geleceği parlak ucuz coinler statüsüne soktuğu söyleniyor.

2. yPredict (YPRED)

yPredict, finansal piyasa fiyatlarını tahmin etmek için tasarlanmış, yatırımcılara, borsacılara, analistlere ve geliştiricilere hitap eden kapsamlı bir yapay zeka odaklı sistem olarak konumlandırılıyor. Sistem şu anda ön satışa sunulmuş durumda. Ön satış etkinliğinde 2 milyon 250 bin doların üzerinde fon toplamayı başaran yPredict projesinin tokeni yPredict satın almak isteyenler 0,1 dolardan temin edebiliyor.

Bu yeni nesil yapay zekâ tabanlı alım satım araştırma ve analiz platformu, kârlı alım satım kararları almak için veri odaklı içgörüler sağlıyor.

Tokenlerin faydası projeler için fazlasıyla önemli… YPRED tokeni, üyelikler ve piyasada bulunan tahmin modelleri için ödeme yapmak adına kullanılırken büyük fayda sağlıyor.

yPredict ekibi, son yıllarda piyasalarda, özellikle de fiyat yapılarının oluşumunda önemli değişiklikler olduğunu kabul ediyor.

Deneyimli yatırımcılar, likiditenin ve karar verme gücünün önemli bir kısmını elinde tutan algoritmaların yaygınlığı nedeniyle piyasadan daha iyi performans göstermeye çalışırken zorluklarla karşılaşıyor. İşte burada yPredict devreye giriyor.

yPredict, kurum içi tahmin modelleri ve pazar yerleri oluşturmak için yapay zekanın gücünden yararlanarak bu sorunları çözüyor.


Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır ve yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Sponsorlu içerikler, üçüncü taraf markalar veya şirketler tarafından sağlanmaktadır ve bu içeriği sunan tarafın görüşlerini yansıtabilir. Burada ifade edilen bilgi, görüş veya yorumlar yalnızca yazarın veya sponsorun görüşlerini yansıtmaktadır ve Uzmancoin tarafından sağlanan veya onaylanan herhangi bir bilgi veya tavsiye değildir. Okuyucular, herhangi bir ürün veya hizmet satın almadan veya herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve profesyonel tavsiyeler almalıdır.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl