Ripple, XRP’yi ünlü rapçi Snoop Dogg ile kutluyor

Ripple, Mayıs ayındaki Blockchain Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan XRP gecesinde ünlü Rapçi Snoop Dogg'un sahne alacağını açıkladı.

Ripple, Mayıs ayındaki Blockchain Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan XRP gecesinde ünlü Rapçi Snoop Dogg’un sahne alacağını açıkladı.

Etkinlikte şirket XRP tokenini ve beraberindeki defter teknolojisini geliştirmeye yönelik bugüne kadarki çalışmalarını kutlayacak.

Ayrıca şirket etkinliğe Twitter üzerinden 10 bilet dağıtacağını açıkladı.

Açıklamada Ripple, “Likidite oluşturanlara, XRP defterini geliştirenlere, likidite çözümü olarak xRapid’i görenlere ve XRP’nin faydaları hakkında güzel sözleri paylaşanlara özel teşekkürlerimizle, özel bir geceye ev sahipliği yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Davet edilmeyenlere Ripple Blockchain Haftası’ndan önce konsere bilet kazanmak için iki ayrı etkinlik düzenliyor.

Bu şansı yakalamak isteyen topuluk üyeleri, 26 Nisan’da yapılacak olan şirketin “Trivia” gecesine ya da 2 Mayıs’ta başlayacak olan “Make the Meme” etkinliğine katılmalılar.

Şirket Trivia gecesinde 8 bilet dağıtacak. Bileti kazanmak isteyenlerin sorulacak 3 soruya bir saat içinde tek bir tweet kullanarak doğru cevap vermeleri gerekiyor.

Diğer etkinlikte bilet kazanmak isteyenler ise Şirketin 2 Mayıs’ta yayınlayacağı iki resimden biri için caps oluşturmaları gerekiyor. Gönderimler 24 saat sonra yapılacak ve kazananlar 4 Mayıs’ta açıklanacak.

Teknolojiye yabancı olmayan Rap yıldızı bu yılın başlarında ticaret uygulaması Robinhood hakkında duyuruyu paylaşırken kriptodan bahsetmişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl