BTCFinans’tan 8500 adet Ripple (XRP) ödülü

Türkiye'nin yenilikçi kripto para platformu BTCFinans, toplamda 8500 adet XRP dağıtılacak bir kampanya duyurusu yaptı.

5366 0

Türkiye’nin yenilikçi kripto para borsası Btcfinans.com, toplamda yaklaşık 15 bin TL değerinde 8500 adet XRP dağıtılacak bir kampanya başlattı.

Borsa, Btcfinans.com’a kaydolan, hesabını onaylatan ve Şubat ayı içinde en az 100 TL değerinde kripto para alımı ya da satımı yapan ilk 500 kullancıya 10 XRP hediye edeceğini duyurdu.

Yukarıdaki ödüle ek olarak Btcfinans.com‘un sosyal medya hesaplarının (Twitter, Instagram ve Facebook) takip edilmesi durumunda her biri için 1, üç hesabın birden takip edilmesi halinde toplam 5 XRP verilecek.

Ayrıca Şubat ayı içerisinde en fazla işlem yapan kullanıcılara aşağıdaki miktarlarda XRP hediye edileceği bildirildi:

– Birinciye 150 XRP
– İkinciye 100 XRP
– 3 ile 10. sıradaki kullanıcılara 50 XRP
– 11 ile 20. Sıradaki kullanıcılara 25 XRP
– 21 ile 30. Sıradaki kullanıcılara 10 XRP

Kampanyanın katılım kuralları ise şöyle:

– Hediye Kripto paralar için tüm işlemlerin 01 Şubat 2019 saat 00:00 – 28 Şubat 2019 23:59 arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

– Alım satım işlemi sırasında küçük miktarlarda komisyon alınacağından minimum 105 TL para yatırılması önerilir.

– Alım / satım işleminde alıcı ve satıcının aynı kişi olması durumunda ödül XRP’ler verilmeyecek ve kullanıcının hesabı pasif yapılarak, hesabındaki TL ve Kripto paraları çekmesi talep edilecektir.

– Alım / satım işleminde birden fazla kullanıcının kurallara aykırı davrandığı veya kötü niyetli davranıldığı tespit edildiğinde tüm kullanıcıların hesapları pasif yapılarak, hesaplarındaki TL ve Kripto paraları çekmesi talep edilecektir.

– Hediye XRP’lerın alınması için kullanıcıların hesap onayı yapması gerekmektedir. Onaysız hesaplara ödül aktarımı yapılmayacaktır.

– Şubat ayı içerisinde en az 100 TL’lik alım satım işlemi herhangi bir kripto para üzerinden yapılabilir. Bu işlem için ister TL, isterseniz Kripto para transferi yapılmalıdır.

– İlk 500 kullanıcıya 10 XRP’ye ek olarak verilecek olan 5 XRP’lik sosyal medya takip hediyesi tüm sosyal medya hesaplarının takip edilmesi sonrasında verilecektir. Sosyal medya hesaplarının tamamı yerine herhangi biri veya iki tanesinin takip edilmesi durumunda hesap başına 1 XRP aktarılacaktır.

– Sosyal medya takibi için verilecek XRP’ler, 1 Mart 2019 Cuma günü yapılacak son kontrol sonrasında en geç 3 iş günü içerisinde hesaba yansıtılacaktır.

– Şubat ayı hacim yarışmasında, tüm tahtalardaki işlemlerin TL miktarına göre hesaplama yapılacaktır. Böylece kullanıcılar istedikleri kripto paranın alım satımını yapabilirler.

– Hacim yarışmasında ilk 30 a giren kişiler yarışma sayfasında anlık olarak görüntüleneceklerdir: https://www.btcfinans.com/tr/home/yarisma

– Hacim yarışmasının sonucu 1 Mart 2019 Cuma günü Yarışma sayfasında ve sosyal medya hesaplarımızda açıklanacaktır.

– Yarışmanın sona ermesinin ardından en geç 3 iş günü içerisindeki hediye XRP’ler kazanan kullanıcıların hesabına yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

– BTCFinans; yarışma kurallarını, yarışma süresini ve dağıtılacak hediye XRP miktarlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya detayları için: https://www.btcfinans.com/tr/home/kampanya


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun