Ripple, Çinli ödeme hizmetleri sağlayıcısı ile ortaklık kurdu

Ripple'ın resmi blogunda yer alan duyuruya göre, Çinli ödeme hizmetleri sağlayıcısı LianLian, RippleNet ile ortaklık kurdu.

Ripple’ın resmi blogunda yer alan duyuruya göre, Çin merkezli ödeme hizmetleri sağlayıcısı LianLian International; ABD, Avrupa ve Çin’deki müşterileri için sınır ötesi işlemler yapmak üzere RippleNet* ile ortaklık kurdu.

Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinhouse, kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir tweet’te, Ripple’ın “dünyadaki en büyük e-ticaret pazarının kapısını açtığını” ifade etti.

PayPal ve Apple ile stratejik ortalıkları bulunan LianLian’ın CEO’su Arthur Zu, konuyla ilgili olarak RippleNet ile deneyimlerini daha da geliştireceklerini ve pazar paylarını artıracaklarını söyledi. Zu, ayrıca Ripple ile çalışmayı dört gözle beklediklerini belirtti.

100’ün üzerinde ortaklık

Ripple, 100’ün üzerinde finans kuruluşuyla ortaklığa sahip. Şirket, son olarak uluslararası para transferi şirketi MoneyGram ile ortaklık kurmuştu.

Haberin yayına girdiği dakikalarda Ripple’ın XRP’si son 24 saatte yüzde 9 oranında yükselmiş görünüyor. XRP, 0.78$ seviyesinde seyrediyor.

*RippleNet, finansal işlemlerin gerçek zamanlı onayını sağlayan bankalar ve diğer finansal kuruşlardan oluşan merkeziyetsiz bir küresel ağ.

 

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl