Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Yatırımcılarına müjde: Ripple, Çin Merkez Bankası ile görüşüyor

Çin Merkez Bankası yetkilileri, birkaç gün önce Coinbase ve Ripple’ı ziyaret etti. Ripple, Ripple ödeme ve exchange ağının yaratıcısı ve geliştiricisidir. Bankalara, küresel ödemelere ve dijital exchange’e odaklanan şirket, San Fransisco, California merkezli. Yakın zamanda Çin pazarına girebilir Çin, dijital para birimlerini kullanma imkanı üzerinde araştırma yaparken Çin Merkez Bankası ile Ripple arasında birtakım görüşmeler yürütülüyor. İki şirketin yetkilileri, Blockchain platformu Ripple Consensus Ledger konusunda görüşüyorlar. Ripple yetkilileri tarafından bankanın yetkililerine Ripple teknolojisiyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Çin Merkez Bankası...

Çin Merkez Bankası yetkilileri, birkaç gün önce Coinbase ve Ripple’ı ziyaret etti.

Ripple, Ripple ödeme ve exchange ağının yaratıcısı ve geliştiricisidir. Bankalara, küresel ödemelere ve dijital exchange’e odaklanan şirket, San Fransisco, California merkezli.

Yakın zamanda Çin pazarına girebilir

Çin, dijital para birimlerini kullanma imkanı üzerinde araştırma yaparken Çin Merkez Bankası ile Ripple arasında birtakım görüşmeler yürütülüyor.

İki şirketin yetkilileri, Blockchain platformu Ripple Consensus Ledger konusunda görüşüyorlar. Ripple yetkilileri tarafından bankanın yetkililerine Ripple teknolojisiyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Çin Merkez Bankası ve Ripple, olası işbirliğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak yatırımcılar bu işbirliğini dört gözle bekliyorlar.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl