Ripple durdurulamıyor: 3$’ı aştı ve son bir ayda yüzde 1000 yükseldi

Ripple, bugün 3$ seviyesini aşarak tüm zamanların en yüksek zirvesine ulaştı. Ayrıca geçen aydan bu yana %1000 oranında artmış oldu.

Ripple, bugün CoinMarketCap verilerine göre 3$ seviyesini aşarak tüm zamanların en yüksek zirvesine ulaştı. Ayrıca geçen aydan bu yana %1000 oranında artmış oldu.

Ananlistler, Ripple’daki bu yükselişi, sürdürülebilir momentum ve Ripple tarafından yapılan son duyurulara bağlıyor.

Ripple’ın token’i XRP’nin fiyatı yükseldikçe, bu yükseliş başka alıcıları da cezbediyor ve bir döngü oluşturuyor.

Piyasa analisti, Mati Greenspan, “Kuşkusuz ki Ripple, kripto para piyasasındaki mevcut boğa duyarlılığından fayda sağlıyor. Son iki hafta içinde konuştuğum her müşteri Ripple hakkında sorular soruyor” dedi. Greenspan, bu durumun Ripple’ın yükselişindeki nedenlerden sadece biri olduğunu vurguladı.

Önemli gelişmeler

Apex Token Fund’un kurucu ortağı Chris Keshian, “Ripple’ın (XRP) fiyatı, önemli bankalarla yapılan yeni ortaklıktan önemli ölçüde yararlandı. Ethereum’u aşarak ikinci en büyük kripto para haline geldi. Piyasanın aşırı yükselmesi fiyatı yönlendirmeye devam etti.” yorumunu yaptı.

Ripple hakkında Coinbase söylentileri

Son olarak dünyanın en büyük dijital para platformlardan biri olan Coinbase’in yakın zamanda XRP’yi listeleyeceği şeklinde söylentiler dolaşıyor. Bazı analistler, bu söylentilerin fiyata da yansıdığını iddia ediyor.

İnsanların yatırım yapmalarını kolaylaştıracağı için Coinbase’e eklenmesi Ripple için büyük bir kilometre taşı olabilir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl