Ripple ve İngiliz para transferi şirketi arasında ortaklık

İngiltere merkezli para transferi şirketi Xendpay, Ripple'ın RippleNet ağına katıldı. Bu iş ortaklığı, Xendpay'in birçok yeni pazara girmesine olanak tanıyacak.

Ödeme teknolojileri şirketi Ripple ile Londra merkezli para transferi şirketi Xendpay,

Bugün yayınlanan basın bültenine göre, Londra merkezli para transferi şirketi Xendpay, Ripple’ın RippleNet ağına katıldı.

Bu iş ortaklığı, Xendpay’in Filipinler, Bangladeş, Malezya, Vietnam, Endonezya ve Tayland gibi yeni pazarlara girmesine olanak tanıyacak. RippleNet, Malezya ringgiti ya da Bangladeş takası dahil, para transferi şirketinin cerişemediği para birimlerini destekliyor. Xendpay’in bu para birimleriyle işlemler gerçekleştirebilmesi için yerel bankalarla iş birliğine gitmesi gerekiyordu.

Xendpay’in ürün inovasyonu başkanı Bhavin Vaghela’ya göre, şirketin müşterilerinin çoğunluğunu ailelerin konut, hizmet, sağlık ve eğitim masrafları için ülkelerine para gönderen göçmenler oluşturuyor.

Haziran ayında her hafta RippleNet’e 2-3 yeni finans kurumunun dahil olduğunu öne süren Ripple, bu yılın başlarında küresel çapta 200 müşteriyi geçmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Sanane Cevapla

    İyi güzel algı yapıyorsunuz anlaşma yapsa nolur xrp hala çöp konumda bir cacık olamadı olacağada benzemiyot.