Ripple CEO’su: Bu hafta, Ripple için bir rekor haftası olacak

Blockchain tabanlı ödeme teknolojileri şirketi Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse, Facebook'un Libra duyurusunun şirketlerle sözleşme faaliyetlerini artırdığını belirterek "Bu hafta Ripple için bir rekor haftası olacak" dedi -XRP değil.

New York, Montauk’ta Fortune tarafından düzenlenen Brainstorm Finance konferansında konuşan Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse, Facebook’un kripto parası Libra’nın Ripple’ın işlerinin büyümesini sağlayacağını söyledi.

CEO, Facebook’un Libra duyurusunun daha fazla bankanın şirketin xCurrent bankacılık ödeme yazılımını ve XRP‘yi ciddi şekilde kullanmayı düşünmesine yol açtığını ifade etti.

Garlinghouse, “Facebook’un Libra duyurusu, kesinlikle şirketlerle sözleşme faaliyetlerimizin artmasını sağladı. Bu, Ripple için bir rekor haftası olacak.” açıklamasını yaptı.

Garlinghouse, sözlerinin devamında artık büyük bankaların sınır ötesi ödemelerde geleneksel SWIFT yazılımından daha yeni alternatiflere geçmeyi düşünmeye başlamasının muhtemel olduğunu söyledi ve “David Marcus’a bir kasa şampanya göndereceğim” dedi.

Garlinghouse, MoneyGram’le alakalı olarak ise “Ripple için büyük bir olaydı ve zamanla insanlar genel olarak kripto para piyasaları için daha da büyük bir olay olduğuna inanacak” şeklinde konuştu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl