Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Uber ve Goldman Sachs’ın eski üst düzey ismi Ripple’a katıldı

Uber ve Goldman Sachs'ta uzun yıllar önemli pozisyonlarda görev alan Brooks Entwistle, Ripple'ın Güneydoğu Asya ayağının genel müdürü oldu.

Ripple, dün yaptığı açıklamada, Goldman Sachs ve Uber gibi şirketlerde üst düzey pozisyonlarda görev almış Brooks Entwistle’ın, Güneydoğu Asya’daki operasyonları genişletmek için şirkete katıldığını duyurdu.

Açıklamaya göre Entwistle, Ripple’ın Güneydoğu Asya ayağının genel müdürü oldu. Entwistle, daha önce çeşitli finans ve teknoloji şirketlerinde otuz yıl görev aldı. Son olarak Uber’de operasyonlardan sorumlu üst düzey yönetici pozisyonunda çalıştı. Bunun öncesinde ise 20 yıldan daha uzun bir süre Güneydoğu Asya ayağının genel müdürlüğü dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda bulundu.

Ripple, 2020’de Güneydoğu Asya pazarında önemli bir büyüme elde etti. Geçen yıl bu bölgede imzalanan anlaşma sayısı, bir önceki yıla göre iki kattan fazla arttı ve RippleNet işlemleri yıllık bazda 10 kat büyüdü. Ripple’ın bölgedeki en büyük ortağı, Tayland’ın en büyük bankası Siam Commercial Bank. Banka, 2020’de RippleNet’te yarım milyondan fazla işlem yaptı.

BtcTurk Youtube Kanalı’nda yayınlanan Uzmancoin ile Bitcoin ve Kriptopara Haberleri’nde bunun gibi önemli haberleri izleyebilirsiniz:

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun