Ripple’dan popüler kripto para cüzdanına yüz binlerce dolarlık yatırım

Ripple'ın yatırım kolu Xpring, XRP'yi yaygınlaştırma çabaları kapsamında mobil cüzdan sağlayıcısı BRD'ye 750,000 dolarlık yatırım yaptı.

1618 0

Ripple‘ın yatırım kolu Xpring, XRP’nin benimsenmesini artırmak için mobil cüzdan sağlayıcısı BRD ile ortaklık kurdu.

Xpring tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, “değer internetini olutşurma” çabalarının bir parçası olarak BRD’ye 750,000 dolar yatırım yapılacak.

“Stratejik ortaklık” olarak nitelenen bu yeni iş birliği kapsamında BRD, XRP’yi sistemlerine entegre edecek ve Xpring’in geliştirici platformunda geliştirmeler yapmaya başlayacak.

Açıklamada, “Ortaklık ve yatırım, BRD kullanıcılarının XRP‘yi dünyanın herhangi bir yerine göndermelerini, almalarını ve satmalarını sağlayacak.

Xpring’in kıdemli başkan yardımcısı olan Ethan Beard, BRD’ye “alanındaki en eski ve en saygın mobil cüzdan sağlayıcılarından biri” olarak övgüde bulundu.

BRD’nin CEO’su ve kurucu ortağı Adam Traidman ise “XRP’yi kullanıcı tabanımıza ulaştırmak için Ripple ile güçlerimizi birleştirmekten son derece heyecan duyuyoruz.” dedi.

BRD, bu ayın başlarında XRP desteği sunacaklarını duyurmuştu. iOS ve Android uygulamalarını 170 ülkede kullanıma sunan BRD’de Bitcoin’in yanı sıra Ethereum, BRD, DAI ve Bitcoin Cash de destekleniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun