Son bir haftanın en az kaybettireni XRP

Geride bıraktığımız son bir haftada kripto paraların çoğu dökülürken XRP, en az kaybettiren kripto para olarak dikkat çekiyor.

San Francisco merkezli kripto para şirketi Ripple, başlangıcından bu yana geleneksel kripto para felsefesinden ayrı bir konum aldı.

Ripple’ın geleneksel bankaların hizmet kalitelerini geliştirecek çözümler sunmaya odaklanmasıyla itibari para lehine çalışması, merkezsiz finansal sistem fikrini benimseyen kripto para topluluğu nezdinde XRP‘ye karşı bir nefret duygusu kazandırdı.

Bunlar bir yana XRP, piyasadaki genel düşüş atmosferine karşın son 7 günlük performansıyla dikkat çekiyor. En büyük üçüncü dijital para neredeyse stabilcoin Tether’le yarışacak.

Geride bıraktığımız haftada Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Stellar gibi önde gelen kripto paralar sırasıyla yüzde 13.7, yüzde 12.3, yüzde 14.5, yüzde 21.8 oranında değer kaybetmesine karşın XRP’de bu oran yüzde 4.5 olarak gerçekleşti.

Piyasada yer alan kripto paraların çoğu çift haneli düşüşler görürken XRP, tek haneli değer kaybı halinde olan nadir kripto paralardan biriydi.

XRP’nin en az kaybettiren kripto para olması, bu kripto parada dibe ulaşıldığının ya da dibin çok yakın olduğunun işareti olabilir.

→ BITCOIN VE KRİPTO PARA MADENCİLİĞİ İÇİN EN İYİ LAPTOP’LAR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. hakan yildiz Cevapla

    iyi de XRP nin dusecek artik yeri kalmadi. Az daha duserse yatirimcisini borclu cikaracak haciz getirecek . Bunuda gozunude bulundurun.