Ripple CEO’su Garlinghouse’dan Tether (USDT) açıklaması

USDT ihraççısı Tether şirketinin CEO'su olan Paolo Ardoino'nun dün gösterdiği tepkiye Ripple CEO'su Garlinghouse yanıt verdi. X hesabından kısa ve yatıştırıcı bir açıklama yapan Garlinghouse, "Tether'a saldırmak gibi bir amacım yoktu. Zaten sonraki sözlerim onların, ekosistemin önemli bir oyuncusu olduğuyla ilgiliydi" dedi.

Tether’ın USDT’si gibi bir sabit coin çıkarma hazırlığında olan Ripple şirketinin CEO’su Brad Garlinghouse, kendisi hakkında Paolo Ardoino’nun söylediği sert sözlere uzlaşmacı bir yanıt verdi.

“Tether sektörün en büyüğü…”

X hesabından kısa bir açıklama yapan Garlinghouse, “Tether’a saldırmak gibi bir niyetim yoktu. Zaten o sözlerin ardından Tether’ın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu da belirttim. Orada anlatmak istediğim ABD hükumetinin dolar tabanlı sabit coin’ler üzerinde kontrol sağlamak istemesiydi. Tether da bu sektörün en büyüğü, bu nedenle onların hedefindeler” dedi.

Garlinghouse’un direkt olarak Tether CEO’su Paolo Ardoino’nun tweet’inin altına yazması ve yanıtı ona vermesi de dikkat çekti.

Hatırlanacağı üzere Garlinghouse’un açıklamaları Tether tarafından dün sert tepkiyle karşılanmıştı. CEO Ardoino, bu sözlerin altındaki motivasyonun, Ripple’ın çıkaracağı sabit coin olduğunu ve Garlinghouse’un USDT’yi kötülemek istediğini iddia etmişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl