Ripple yöneticisi: XRP ve diğer kripto varlıklarda kritik eşik yaklaşıyor

Ripple yöneticisi Breanne Madigan'a göre, kripto varlıklar, kitlesel kabulün katlanarak hızlanacağı ana giderek yaklaşıyor.

Ripple’ın küresel kurumsal pazarlar başkanı Breanne Madigan, kripto varlıklar için kurumsal düzeyde altyapının kritik eşiğe doğru hızla ilerlediğini söylüyor. Madigan’ın tarifine göre, bu eşik, kitlesel kabulün katlanarak hızlanacağı an olacak.

Ripple yöneticisi, “XRP son birkaç yılda küresel bir ödeme varlığı olarak muazzam bir büyüme kaydetti. Bununla beraber, dönüşümsel teknolojilerin büyüme potansiyeli, katlanarak ortaya çıkma eğilimindedir. Bu nedenle kısa vadede piyasalar, etkiyi abartır fakat uzun vadede ise bu, hafife alınır. Kurumsal düzeyde altyapı oluşmaya devam ettikçe ve gerçek dünya problemleri XRP gibi dijital varlıklar kullanılarak giderek daha fazla çözüldükçe kritik çoğunluk kabulünde dönüm noktasına sürekli daha da yaklaşılıyor.” diyor.

Madigan, Ripple.com’daki yazısında, kriptonun sıradaki katılımcı ve yatırımcı dalgasını ateşleyecek başlıca kurumsal isimlerden bazıları olarak TD Ameritrade, JPMorgan ve Fidelity gibi büyük oyunculara da vurgu yapıyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl