Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Analist Ronnie Moas’dan çarpıcı Ethereum tahmini

Standpoint Research şirketinin kurucusu ve analisti Ronnie Moas, daha önce kripto para birimi Bitcoin’in 2018’de 5000$, 10 yıl sonra ise 50.000$ olacağını ifade etmişti. Şimdi de Ethereum’da iki katlık artış öngörüyor Moas, CNBC ile en son yaptığı röportajda Bitcoin’in rakibi Ethereum‘un yaklaşık olarak iki katlık bir artış göstererek yıl sonuna kadar 400$’a ulaşacağı tahmininde bulundu. Moas, geçtiğimiz gün yayınlanan röportajda, kripto para birimlerinin sağlam performanslarını sürdüreceğini ve hisse senedi, tahvil, nakit para ve diğer değerli varlıklardan rol çalacağını iddia etti....

Standpoint Research şirketinin kurucusu ve analisti Ronnie Moas, daha önce kripto para birimi Bitcoin’in 2018’de 5000$, 10 yıl sonra ise 50.000$ olacağını ifade etmişti.

Şimdi de Ethereum’da iki katlık artış öngörüyor

Moas, CNBC ile en son yaptığı röportajda Bitcoin’in rakibi Ethereum‘un yaklaşık olarak iki katlık bir artış göstererek yıl sonuna kadar 400$’a ulaşacağı tahmininde bulundu.

Moas, geçtiğimiz gün yayınlanan röportajda, kripto para birimlerinin sağlam performanslarını sürdüreceğini ve hisse senedi, tahvil, nakit para ve diğer değerli varlıklardan rol çalacağını iddia etti.

Moas, önde gelen bu iki para birimi dışında, Litecoin için de bir tahminde bulundu. Ünlü analist, Litecoin’in 80$’a kadar yükseleceğini söyledi.

Moas, raporunda ayrıca dijital para birimlerinin ve piyasa büyüklüklerinin bir listesine yer verdi ve şu ifadeleri kullandı:

“Bana göre 10-15 yıl sonra piyasa büyüklüğü bakımından ilk 20’de yer alan birkaç kripto para birimlerinin grafikleri bugün Amazon, Apple, Tesla, Netflix, Google ve Facebook’un grafiklerine benzeyecek.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl