SafeMoon alan sosyal medya ünlüsü Portnoy’un yatırımının büyük bölümü eridi

Twitter'de 2,6 milyon takipçisi olan internet ünlüsü Dave Portnoy'un Mayıs ayındaki SafeMoon yatırımı yüzde 80'den fazla eridi. Portnoy, büyük düşüş hareketinden hemen önce bu kripto paraya 40 bin dolar yatırdığını açıklamıştı.

dave-portnoy

İnternet ve sosyal medya ünlüsü olan, aynı zamanda Barstool Sports adlı spor ve magazin içerikli haber sitesinin de kurucusu konumundaki Dave Portnoy’un 40 bin dolarlık yatırımının büyük bölümü eridi. Portnoy, 17 Mayıs tarihinde SafeMoon yatırımı yaptığını 2,6 milyonluk Twitter hesabından duyurmuştu.

O dönemden bu yana belki de köprünün altından çok sular aktı, hatta kripto para piyasası toplamda 2 trilyon 100 milyar doların tekrardan üzerine çıktı. Hatta Bitcoin, Ethereum başta olmak üzere birçok kripto para eski seviyelerine yeniden yaklaşırken, geliştirme haberleri sayesinde Cardano (ADA) gibi bazı kripto paralar ise ATH yaptı. Ancak SafeMoon ise geride kaldı.

Portnoy’un duyurusunu döneminde 1 milyon SafeMoon token’ı için 7 dolar harcanabiliyorken, şimdi ise aynı miktar token için 2 dolar yeterli… Dolayısıyla Portnoy’un yatırımının yüzde 80’den biraz fazlalık bir bölümü şu an için erimiş durumda… Portnoy son olarak 18 Ağustos’ta cüzdanındaki SafeMoon bakiyesini paylaştı ve değerin 7 bin 165 dolara düştüğünü gösterdi.

Portnoy geçen sene Eylül ayında 25 bin dolar kaybetmesi üzerine kripto para piyasasından tamamen çıktığını açıklamıştı. İnternet ünlüsü, “Şu anda sıfır Bitcoin sahibiyim. Bekleyeceğim ve izleyeceğim. 25 bin dolar kaybettim. Coin’ler her zaman yükselmiyor. Hisse senetleri ise her zaman yükselmeye devam ediyor.” demişti.

1 katrilyonluk arzı olan SafeMoon, şu anda 0,00000196 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl