Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Samsung, kullanılmış telefonlarla Bitcoin madenciliği yapabilen bir sistem geliştirdi

Dünyanın lider telefon üreticilerinden Samsung‘un mühendisleri, birden fazla akıllı telefonlarla Bitcoin madenciliği yapılabilecek bir düzenek geliştirdi. Çok ucuza daha yüksek performans Geliştirilen sistemde 8 adet Galaxy S5‘in standart bir masaüstü bilgisayara kıyasla çok daha ucuz ve çok daha iyi performansla Bitcoin madenciliği yapılabileceği belirtildi. Herkes kullanabilecek Samsung’un proje üssü C-Lab’ın gerçekleştirdiği çalışma, Galaxy S5 modellerinden 40 tanesi bir araya getirilerek yapıldı. Samsung’un San Francisco’daki geliştirici konferansında da tanıtılan sistemin yazılımının da açık kaynak haline getirileceği kaydedildi. Samsung’un ikinci el piyasası...

Dünyanın lider telefon üreticilerinden Samsung‘un mühendisleri, birden fazla akıllı telefonlarla Bitcoin madenciliği yapılabilecek bir düzenek geliştirdi.

Çok ucuza daha yüksek performans

Geliştirilen sistemde 8 adet Galaxy S5‘in standart bir masaüstü bilgisayara kıyasla çok daha ucuz ve çok daha iyi performansla Bitcoin madenciliği yapılabileceği belirtildi.

Herkes kullanabilecek

Samsung’un proje üssü C-Lab’ın gerçekleştirdiği çalışma, Galaxy S5 modellerinden 40 tanesi bir araya getirilerek yapıldı. Samsung’un San Francisco’daki geliştirici konferansında da tanıtılan sistemin yazılımının da açık kaynak haline getirileceği kaydedildi.

Samsung’un ikinci el piyasası değerlenecek

Atıl durumda olan telefonlarla yapılan bu Bitcoin madenciliği sisteminin ekran kartı piyasasını da etkilemesi bekleniyor. Aynı zamanda Samsung telefonların ikinci el piyasasını da etkileyeceği tahmin ediliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl