SAND token, Suudi Arabistan ile metaverse ortaklığı ile rallide

Metaverse projesi Sandbox’ın SAND token’ı oyun platformunun Suudi Arabistan ile ortaklık tartışmalarını açıklamasının ardından yükselişe geçti.

Büyük ilgi gören oyna-kazan (P2E) kripto oyunlarından Sandbox, metaverse alanında teşvikler için Suudi Arabistan Dijital Hükümet Otoritesi (DGA) ile ortaklık kurdu.

Platformun token’ı SAND gelişme sonrasında büyük bir sıçrayış yaşadı. Son 24 saatte yüzde 25’ten fazla yükseliş kaydeden dijital varlık gün içinde 0.93 dolara kadar ulaştı.

The Sandbox kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget haberi LinkedIn üzerinden duyurdu. Borget paylaşımında, “The Sandbox ve Suudi Arabistan Dijital Hükümet Otoritesi (DGA) arasında [mutabakat zaptı] ortaklığımızı imzalamak gerçek bir onurdur” dedi.

Anlaşma Borget ve Suudi Arabistan DGA’sı arasında Riyad’daki Leap Tech Konferansında imzalandı. Ayrıntılar önümüzdeki haftalarda netleşecek.

14 Şubat’ta kilit açılımı var

Bu arada SAND arzının yüzde 12’si 14 Şubat’ta açılacak. Kilidi açılarak piyasaya sürülecek token’ların yaklaşık yüzde 50’si yatırımcılara ve danışmanlara tahsis edildi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl