Santos fan token nedir? Binance Launchpad projesi Santos nasıl alınır?

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, 26. Launcpool projesini duyurdu. Binance, Porto ve Lazio’dan sonra Brezilya ekibi Santos’la da ortaklık kurarak yeni fan token projesini açıkladı. Fan token’lara ilgi duyan yatırımcılar, bu projenin duyurulması sonrası internette Santos fan token nedir, Santos coin nereden ve nasıl alınır, Santos coin geleceği şeklinde aramalar yaparak fan token’a ait bilgilere erişmeye çalışıyor. İşte Santos Fan Token hakkındaki bilgiler…

Santos Fan Token nedir, nasıl alınır?

Binance, bu gece TSİ 03:00’ten itibaren 30 gün boyunca cüzdanlarında BNB ve BUSD bulundurarak farming etkinliğine katılarak Santos Fan Token almaya hak kazanabileceklerini belirtti. Kullanıcı ödüllerini hesaplamak için her saat başı kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri alınacak ve bu da her saat güncellenecek. Santos Token, 1 Aralık 14:00 itibariyle yatırımcılarıyla buluşacak ve SANTOS/BTC, SANTOS/TRY, SANTOS/BRL ve SANTOS/USDT işlem çiftlerinde işlem görecek.

  • Maksimum token arzı: 30 milyon Santos Fan Token,
  • Launchpool token ödülleri: 1.5 milyon Santos Fan Token dağıtımı,
  • Dolaşımdaki token arzı: 4.5 milyon Santos
  • Blok zinciri: Binance Smart Chain

Santos fan token geleceği

Bu yılın başlarında büyük bir patlama yaşayan taraftar token furyasıyla birlikte yatırımcı skalası iyiden iyiye gelişti. İngiliz, İtalyan ve İspanyol kulüplerinin büyük akın ettiği Fan Token piyasası, taraftarlarının kulüplerine olan bağlılığıyla birlikte bambaşka bir boyuta ulaştı. Socios bu piyasanın ana aktörü konumundayken, Binance de bu alanda Socios’un pasta payını azaltmanın peşinde. Lazio ve Porto’dan sonra Santos Fan Token’ı bünyesinde çıkaracağını açıklayan Binance’in bu hamlesi Santos’un geleceğinin parlak olabileceğini gösteriyor.

Binance’in önceki fan token projelerinde ne olmuştu?

Binance ilk fan token projesini İtalya’nın dev ekiplerinden Lazio ile gerçekleştirmiş, fiyatı ilk açılışını 100 dolar gibi astronomik bir rakamla yapmıştı. 26 Kasım itibariyle bu içeriğin yayımlanma tarihinde 5.6 dolar seviyelerinden işlem gören Lazio Fan Token, 48.6 milyon dolar piyasa değerine sahip. Binance’in ikinci fan token projesi Porto ise Lazio gibi astronomik bir giriş yapmasa da fan token dünyasında ilgi uyandırdı. 14.6 dolar seviyesinde tüm zamanların zirvesini gören Porto, şu anda 4.51 dolar civarında alınıp satılıyor ve piyasa değeri 26 Kasım 2021 itibariyle 35 milyon dolar olarak kaydedildi.

Santos kulübünün geçmişi

Dünyanın en büyük futbolcularından yaşayan efsane Pele ile özdeşleşen Brezilya’nın en büyük futbol kulüplerinden olan Santos, 1912 yılında kuruldu. Siyah beyaz renklere sahip kulüp maçlarını 15,800 kişilik Vila Belmiro’da oynamaktadır. 8 kez Brezilya Birinci Ligi’nde şampiyon olan Santos 3 kez de Güney Amerika’nın Şampiyonlar Ligi olarak kabul edilen Copa Libertadores’i kazanmıştır.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl