Satoshi Nakamoto, artık dünyanın en zengin 50 kişisinden biri

2009 yılında Bitcoin‘i yaratan bir kişi ya da grup olan Satoshi Nakamoto, 19.4 milyar Dolar’lık net varlığıyla dünyadaki en zengin 50 kişiden biri haline geldi. Bitcoin, katlanarak artmayı sürdürürse… Satoshi Nakamoto’nun 980 bin Bitcoin’e sahip olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin fiyatı, orta ve uzun vadede katlanarak artmayı sürdürürse Nakamoto, dünyanın en zengin kişi ya da grubu olabilir. Nakamoto, şu anda dünyanın en varlıklı kişileri arasında 44. sırada bulunuyor. Nakamoto’nun üzerinde H&M’den Stefan Persson, Microsoft’tan Paul Allen, Apple ve Disney’den Laurene Powell...

2009 yılında Bitcoin‘i yaratan bir kişi ya da grup olan Satoshi Nakamoto, 19.4 milyar Dolar’lık net varlığıyla dünyadaki en zengin 50 kişiden biri haline geldi.

Bitcoin, katlanarak artmayı sürdürürse…

Satoshi Nakamoto’nun 980 bin Bitcoin’e sahip olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin fiyatı, orta ve uzun vadede katlanarak artmayı sürdürürse Nakamoto, dünyanın en zengin kişi ya da grubu olabilir.

Nakamoto, şu anda dünyanın en varlıklı kişileri arasında 44. sırada bulunuyor. Nakamoto’nun üzerinde H&M’den Stefan Persson, Microsoft’tan Paul Allen, Apple ve Disney’den Laurene Powell Jobs var.

Bunun yanı sıra Nakamoto, en zengin Arap olarak bilinen Prince Alwaleed bin Talal’ı geride bırakmış durumda.

Ronnie Moas’dan 400 bin Dolar’lık tahmin

Analist Ronnie Moas, geçtiğimiz gün Bitcoin’in  400.000$’a kadar yolu olduğunu söylemişti. Eğer bu gerçekleşirse Nakamoto’nun net varlığı 392 milyar Dolar’a çıkacak ve ayrıca 100 milyar Dolar’ı aşan ilk insan olacak.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl