SBF’den garip tweet’ler: “Yatırım tavsiyesi değildir”

FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried, New York Times'a verdiği röportaj tartışılmaya devam ederken, bu kez de ilginç tweet'ler atmaya başladı. Dünden bu yana tek harflik tweet'ler atan SBF'nin söylediklerine şu an için anlam verilemiyor.

FTX’in eski CEO’su olan Sam Bankman-Fried, kripto dünyasını şaşırtmaya devam ediyor. Bir dönem kripto alanının en zeki ve başarılı kişilerinden biri olarak görülen SBF, iflas olaylarının ardından ilginç bazı davranışlar sergilemeye başladı.

“Hukuki ya da finansal bir tavsiye değildir”

SBF, dünden bu yana sadece bir harf ya da kelimeden oluşan tweet’ler atıyordu. Twitter kullanıcıları önce SBF’nin bazı tweet’leri yanlışlıkla attığını düşünse de, New York Times’a verdiği röportajda kendisi “Nedenini bilmiyorum ama biraz daha doğaçlama yazacağım” demişti. Garip tweet’lerine bu sabah saatlerinde de devam eden eski FTX CEO’su, en sonunda da “Hukuki ya da finansal bir tavsiye değildir. Tek hatırladığım bu. Ancak bazı konuları yanlış hatırlıyor olabilirim” dedi.

Kriptografi mi, mantıksızlık mı?

SBF’nin attığı tweet’lere mantıklı bir açıklama getirilebilmiş değil. Bazıları kriptografik yani şifreli bir mesaj verip vermediği konusunda tartışırken, bazıları ise onun ne yaptığını bilmediğini ve psikolojik çökme içinde bulunduğunu iddia ediyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl