Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Merakla beklenen SegWit2x yayınladı

Tartışmalı ölçeklendirme önerisi SegWit2x, zaman çizelgelerini izleyerek planlarıyla adım adım ilerliyor. Bloq’un kurucu ortağı ve SegWit2x’in geliştirici yöneticisi Jeff Garzik, yeni kodun 30 Haziran 2017 tarihinde piyasa sürüleceğini söyledi. Geliştiriciler ilk önce en tartışmalı ölçeklendirme önerileri olan SegWit2x’i 2015 yılında tanıttı. Birçok Bitcoin ağının işletmeleri, ağın işlem kapasitesindeki sorunlarına pragmatik bir çözüm olarak görerek projeyi övdü. Elbette hala onunla kripto para birimlerinin doğasını yanlış anlayan bir anlaşma olarak alay edenler var. Yeni sürüme ilişkin beklentiler İki hafta süren Alpha testinden...

Tartışmalı ölçeklendirme önerisi SegWit2x, zaman çizelgelerini izleyerek planlarıyla adım adım ilerliyor.

Bloq’un kurucu ortağı ve SegWit2x’in geliştirici yöneticisi Jeff Garzik, yeni kodun 30 Haziran 2017 tarihinde piyasa sürüleceğini söyledi.

Geliştiriciler ilk önce en tartışmalı ölçeklendirme önerileri olan SegWit2x’i 2015 yılında tanıttı.

Birçok Bitcoin ağının işletmeleri, ağın işlem kapasitesindeki sorunlarına pragmatik bir çözüm olarak görerek projeyi övdü. Elbette hala onunla kripto para birimlerinin doğasını yanlış anlayan bir anlaşma olarak alay edenler var.

Yeni sürüme ilişkin beklentiler

İki hafta süren Alpha testinden sonra Garzik, SegWit2x’in yeni kodunun yayınlandığını doğruladı. Bu yeni sürümün bir önceki sürümle ilgili sorunları gidererek yeni bir aşamaya ulaşması bekleniyor.

Yeni sürümün çok sayıda madenci tarafından desteklendiği göz önüne alındığında SegWit, yükseltmeyi etkinleştirmek için gerekli desteği elde edebiliyor.

Eğer proje planlandığı gibi ilerlerse Ağustos’tan önce Bitcoin’i ölçeklendirmek mümkün olabilecek.

Şu anda SegWit2x’i destekleyen büyük şirketler arasında Abra, Bitfury, Blockchain, BTCC, OpenBazaar, Purse ve Xapo bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl