Türkiye’de Serdar Ortaç’lı kripto para tanıtımı

Türkiye'de faaliyet göstermeye başlayan yeni bir kripto para projesi, Alaçatı'da Serdar Ortaç'lı bir tanıtım gecesi düzenledi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, eşi Chloe ile birlikte Breezecoin adındaki bir kripto para projesinin İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen tanıtım programına katıldı.

Alaçatı’da bir barda yapılan tanıtım programına şirketin reklam yüzü olan Serdar Ortaç ve eşinin yanı sıra şarkıcı Pınar Aylin ve oyuncu Celil Nalçakan da katıldı.

Tanıtım programı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ortaç, şirketin Amerika’nın Orlando şehrinde 1500 konutluk bir projeye imza attığını belirterek “Aynı zamanda borsaya da açıldılar. Bize de 2 ev hediye ettiler. Birisi hanıma, diğeri bana. Orlando’ya evlerin yapımını görmeye gittik. Hala bitmedi, bitecek. Amerika’da çok güzel bir Türk kenti yaptılar. Gerçi herkes gelip ev alıyor” dedi.

Oyuncu Nalçakan ise “Ben bu girişimleri seviyorum. Yeni her zaman iyidir. Bu hayatta yeni bir şeyler yapmak lazım. İnşallah hayırlı olur” şeklinde konuştu.

GECEDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl