Shiba Inu (SHIB) Bugatti Group anlaşması iddiasıyla yükseldi

Shiba Inu (SHIB), Kuzey Amerikalı çanta ve valiz şirketi Bugatti Group tweet'inin ardından Pazartesi günü itibarıyla yüzde 5'ten fazla yükseliş yaşadı.

Özellikle 2021’in ikinci yarısına damga vuran ve dünyada önemli bir topluluğa sahip olan Shiba Inu’un Bugatti Group ile ürün satışı konusunda ortaklık kurduğu iddiaları, “meme token”da önemli bir yükseliş getirdi.

Shiba Inu’nun resmi hesabının (@Shibtoken) “Önümüzdeki günlerde, çok önemli bir anlaşma imzalanacak. Takipte kalın” tweet’i ve Bugatti Group şirketinin de bu tweet’te etiketlenmesi, topluluk içinde heyecan yarattı.

Tweet’te ayrıca Bugatti çantalarının üzerinde Shiba Inu logosunun da bulunduğu bir video klip gösterildi. Anlaşmanın birkaç gün içinde açıklanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bugatti Group kısa süre önce NFT koleksiyonu da çıkarmıştı. Bu NFT’lere sahip olanlar ürün indirimlerinden de yararlanabiliyor. Bugatti Group adlı çanta ve valiz üreticisi şirketin, Fransız otomobil üreticisi Bugatti’yle bir ilgisi bulunmuyor.

2020 yılında çıktığı günden bu yana topluluğu büyüyen ve sürekli yeni anlaşmalar imzalayan SHIB’in en çok beklenen projesi ise, 2. katman çözümü sağlayacak olan Shibarium… Bu proje sayesinde Ethereum üzerindeki işlem ücretlerinin ciddi şekilde azalması bekleniyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl