Shiba Inu topluluk yöneticisinden yüzde 7400 artan token için uyarı: Almayın

Shiba Inu geliştiricileri tarafından çeşitli denemeler için çıkarılan ve gerçek manada hiçbir değeri olmaması beklenen Calcium (CAL) token konusunda Discord kanalı yöneticisi uyarıda bulundu. Geçtiğimiz günlerde %7400'den fazla yükselen token'ın alınmaması ve dolandırıcılara fırsat verilmemesi gerektiğini belirten yönetici, şu andaki umutsuzluk döneminde dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

Shibarium Discord topluluk yöneticisi olan DaVinci, Shiba Inu topluluğuna Calcium (CAL) token uyarısında bulundu. SHIB geliştiricilerin sadece deneme amaçlı çıkardıkları işlevsiz bir token olan Calcium (CAL), geçtiğimiz günlerde çok ciddi yükselişler göstermişti.

Bu yükseliş öncesinde de geliştiriciler uyarılarda bulunmuş ve token’ın al-sat işlemleri için çıkarılmadığını ifade etmişlerdi. Buna rağmen “fırsatçı” trader’lar token’ı yükseltmeyi başarmışlardı.

Davinci gibi topluluğun yakından bildiği Dhairya da yine yatırımcıları uyardı ve bu token’ı satan kişilere inanılmaması gerektiğini belirtti. Shytoshi Kusama da geçtiğimiz günlerde CAL alanların bir an önce bu işe bir son vermeleri gerektiğini söylemişti.

Davinci mesajında böyle bir dolandırıcılık token’ı olan “CAL”a dikkat çekerek Shiba Inu topluluğuna son derece dikkatli olmalarını ve herhangi bir kripto projesine yatırım yapmadan önce araştırma yapmalarını tavsiye etti.

CAL, haberin yazıldığı dakikalarda 0,06 dolardan işlem görürken son 24 saatte ise %20’lik yükseliş yaşadı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl